Hlasovat můžete v anketě níže

1. kolo

Josef Cibulka (Kralice na Hané)

Zdroj: Youtube

Důležitý gól obstaral v závěrečné čtvrthodině duelu s Mohelnicí Josef Cibulka. Hráči Kralic na Hané si načasovali náběh a přihrávku a Cibulka upaloval sám na brankáře. Dobře se mu podařilo vyhodnotit pozici gólmana a ještě lépe zakončit obloučkem, na který strážce domácí svatyně nedosáhl.

2. kolo

Tomáš Los (Lutín)

Zdroj: Youtube

Už na 4:0 z pohledu Lutína navyšoval na hřišti Jeseníku Tomáš Los. Kanonýr loňského vítěze krajského přeboru se ve vápně utrhl bránícím protivníkům, našel si přesný centr od spoluhráče a přesnou hlavičkou z bezprostřední blízkosti nedal gólmanovi čas zareagovat.

3. kolo

Pavel Kysela (Jeseník)

Zdroj: Youtube

Na povedené gólové průniky spoluhráče Adama Břízy navázal střelecky v závěru zápasu Pavel Kysela. V obraně Hněvotína se po kombinaci Jeseníku otevřel prostor, do kterého směrovala přihrávka pro Kyselu. Ten si balon stáhl do středu a jeho prudká rána do šibenice byla pro oko diváka lahůdkou.

4. kolo

Tomáš Matušík (Želatovice)

Zdroj: Youtube

V 81. minutě bezbrankového duelu s Jeseníkem se k odraženému míči pár metrů za vápnem přiřítil Tomáš Matušík a byla z toho vítězná branka. Domácí kapitán napálil balon ve vzduchu a vydařená rána se dostala přes bránící protihráče i brankáře až do sítě.

5. kolo

Viktor Holešinský (1. HFK Olomouc B)

Zdroj: Youtube

Skóre zápasu v Mohelnici korigoval z pohledu béčka Holice Viktor Holešinský. Krátce po přestávce dostal míč do volnějšího prostoru za vápnem soupeře, nachytal si balon na střelu a za jeho pokusem se mohl brankář jen ohlédnout. Krásná střela rozezvučela tyč domácí svatyně.

6. kolo

Jan Hostaša (Opatovice)

Zdroj: Youtube

Rychlost i přesnou mušku ukázal v závěru zápasu s Hněvotínem Jan Hostaša. Hráč Opatovic dostal přihrávku do kraje hřiště a bez většího zaváhání z ostrého úhlu vystřelil. Prudká rána zamířila pod břevno a hostující gólman už nestačil zareagovat.

7. kolo

Jan Zela (Opatovice)

Zdroj: Youtube

Po autovém vhazování do vápna se nepodařilo hráčům Jeseníku odvrátit balon do bezpečí, míč se dostal k Janu Zelovi, který pohotově vypálil přes blížící se protihráče. Střela zhruba od penaltového puntíku se povedla, míč se od břevna odrazil těsně za brankovou čáru.

8. kolo

Jan Hostaša (Opatovice)

Zdroj: Youtube

Skvělou dovednost s míčem ukázal v pokutovém území Kralic na Hané Jan Hostaša. Hráč Opatovic dostal průnikovou přihrávku, podrážkou si míč stáhl do strany kolem vybíhajícího brankáře a neukvapil se ani před posledním bránícím hráčem, který se skluzem poroučel mimo Hostašovy fotbalové záměry.

9. kolo

Tomáš Indra (Velké Losiny)

Zdroj: Youtube

Dobrou orientaci v pokutovém území ukázal v zápase proti Opatovicím Tomáš Indra. Fotbalista Velkých Losin se trefil dvakrát podobným stylem, při druhém gólu se povedla domácím celku přímočará akce, na jejímž konci se pohyboval právě Indra. Na malém vápně se mu podařilo  předskočit bránícího protihráče a nekompromisně z první uklidit míč do sítě.

10. kolo

Robin Zehnálek (Želatovice)

Zdroj: Youtube

Třetí zásah v duelu s Opatovicemi obstaral povedenou ranou Robin Zehnálek. Fotbalista Želatovic využil průnikové přihrávky od spoluhráče a za velkým pokutovým územím se opřel do míče, prudkou střelu pak hostující gólman nedokázal zastavit.

11. kolo

Tomáš Pecháček (Velké Losiny)

Zdroj: Youtube

Individuální akce se vydařila proti béčku 1. HFK Olomouc Tomáši Pecháčkovi. Hráč Velkých Losin dostal přihrávku k postranní čáře, rychle se dostal z dosahu bránícího protihráče blíže ke středu hřiště a zakončil ke vzdálenější tyči. A střela mu vyšla náramně.

12. kolo

Tomáš Čtvrtníček (Želatovice)

Zdroj: Youtube

Rozhodující trefu utkání se Šternberkem zajistil Tomáš Čtvrtníček. Hráč Želatovic ze standardky u rohu velkého pokutového území zaskočil hostující obranu i brankáře, který se přes protihráče nedostal na vysoký míč. Balon tak doplachtil až ke vzdálenější tyči a pro domácí to znamenalo vítězný gól.

13. kolo

Tomáš Čtvrtníček (Želatovice)

Zdroj: Youtube

Těsně za hranicí velkého pokutového území si s bránícím protihráčem poradil Tomáš Čtvrtníček ze Želatovic. Čtvrtníček vypálil dříve, než jej soupeř z Dolan dokázal zablokovat, a střela měla takovou razanci, že domácí gólman už nestačil zareagovat. Balon se odrazil od břevna za čáru a Želatovičtí se radovali z povedené trefy.

14. kolo

Vlastimil Knýř  (Mohelnice)

Zdroj: Youtube

Váhavost hněvotínské defenzivy nemilosrdně potrestal mohelnický Vlastimil Knýř. Po odkopu brankáře získal Knýř bez souboje míč na polovině hřiště a mohl se s ním vydat kupředu. Najednou se před ním otevřela dálnice volného prostoru a nikým neatakovaný mohelnický hráč zvolil střelbu už zhruba 25 metrů před bránou. Prudká střela mu vyšla parádně, balon orazítkoval břevno a skončil v bráně.

15. kolo

Lukáš Zaoral (Želatovice)

Zdroj: Youtube

Dlouhou přihrávku za obranu Lutína zužitkoval v dresu Želatovic Lukáš Zaoral. Obraně domácí Sigmy se nepodařilo odvrátit míč ani zachytit rozběhnutého soupeře,  se dvěma protihráči v těsném závěsu si Lukáš Zaoral převzal balón a pohotově překonal gólmana. 

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE