„Nerozmýšlel jsem se nijak dlouho. Řekl bych, že jsme se na schůzce domluvili tak za pět minut. Vzhledem k tomu, že jsem byl po konci v Zábřehu volný, tak to bylo rychlé. Jsem za tu příležitost rád,“ prohlásil Rolinek, který byl osloven ještě v době, kdy se dohrávaly poslední zápasy před koronavirovou přestávkou, s tím, zda by tým nepřevzal od zimy.

„Medlov samozřejmě znám jako soupeře a to patřil k topce, mezi první čtyři mužstva. Pak jsem viděl i nějaké zápasy před pauzou. Mužstvo je kvalitní, jen to na podzim úplně výsledkově nevyšlo,“ poznamenal Rolinek.

Za cíl si proto dává mužstvo posunout do horních pater tabulky, na která byl Medlov v posledních letech zvyklý.

„Kádr je široký a dobrý, sešlo se nám nějakých 19 hráčů. Nemyslím si, že by bylo potřeba někoho nutně přivádět a mužstvo doplňovat. Pobavíme se o tom ještě v průběhu přípravy. Z mé strany ale asi není nutné do týmu zasahovat,“ řekl Rolinek.

Mužstvo naplánoval lehkou přípravu už nyní v prosinci.

„Do Vánoc bychom měli mít dva, maximálně tři tréninky v týdnu. Ale určitě nebudu kluky honit dva dny před Štědrým dnem na trénink. Jde o to, aby si kluci po pauze zase zvykli na tréninkový cyklus. Všechno ale bude volnější formou,“ uvedl Rolinek.

„Naostro pak začneme v lednu. Musíme vyjít z toho, že začínat se bude dřív. Máme dohrávku s Bohuňovicemi, takže hrát bychom měli už v polovině února,“ připomněl Rolinek.

Přípravné zápasy v lednu by měl Medlov hrát s Mohelnicí, Moravskou Třebovou a s Olešnicí. „Uvidíme, co nám nakonec dovolí covid. Ať už zápasy, přípravné i mistrovské, nebo tréninky,“ předeslal Rolinek hlavní starost všech neprofesionálních sportů.


Načítám tabulku …