Medlov - Lipová 2:2

Branky: 29. Kasal, 62. z pen. Kasal - 21. Šup, 59. Deák.

Medlov - Lipová | Video: Michal Muzikant

Fotogalerie: FK Medlov - SK Lipová 2:2

Zdeněk Bartoněk (hráč Medlova): „Nedělení utkání jsme nezačali úplně nejlépe. Soupeř nás přehrával a vytvořil si i pár menších či větších šancí. Jednu z nich nakonec dokázal proměnit a šel tak do vedení. Naštěstí se nám brzo podařilo srovnat pěknou brankou z přímého kopu. Do poločasu pak bylo k vidění ještě několik nebezpečných situací, avšak gól nepadl. Po poločase se hra mírně vyrovnala. Lipová ale hrozila ze standardek, kdy snad každý její roh zaváněl gólem. Bohužel, jeden z rohů jím také skončil, když David Kubica krásně vyrazil hlavičku, následnou dorážku už ale chytit nemohl. Opět se nám podařilo srovnat hodně brzy, když si Patrik Kasal svou aktivní hrou vykoledoval penaltu, kterou posléze sám proměnil. Škoda, že jsme nedokázali proměnit některé další tutovky, do kterých nás soupeř pustil, a zápas tín otočit. Na druhou stranu, mohlo utkání skončit i opačně, jelikož Lipovští si své šance také vytvořili. Jelikož už žádná z nich gólem neskončila, tak utkání skončilo remízou 2:2.“