Více než tři stovky diváků sledovaly už v desáté minutě první branku, kterou vstřelil hodolanský Jan Wenzel. Na něj ještě ve 27. minutě navázal nejlepší střelec mužstva čtrnáctou brankou v sezoně Tomáš Alka. Dvě minuty po změně stran zvýšil na 3:0 David Dočkal a stejný hráč v 68. minutě stanovil konečné skóre 4:0. Na hřiště se v 58. minutě dostal také bývalý reprezentant Marek Heinz.

Fotbalisté Rapotína (žluté dresy) vyhráli potřetí v řadě.
Ohlasy z KP: Dolany nezvládly přestřelku, týmům z Olomoucka se vůbec nedařilo

Hodolany tak po dvou porážkách v řadě zabraly a drží jako nováček na třetím místě tabulky I. B třídy, skupiny B. Na první příčku ztrácí jen tři body. Naopak Velký Týnec je předposlední, ale jejich náskok na poslední Smržice je třináctibodový ztráta na jedenáctý Černovír tříbodová.

FC Sigma Hodolany - Sokol Velký Týnec 4:0 (2:0)

Branky: 47. a 68. Dočkal, 10. Wenzel, 27. Alka.

Rozhodčí: Látal - Konečný, Koníček. ŽK: Alka - Švéda. Diváci: 350.

Hodolany: Zbořil - Mráček, Wenzel (46. Kaczmarczyk), Dočkal, Švancara, Kovařík (58. Heinz), Blažkovský (58. Marvan), Krajc (72. Nestrojil), Alka, Dohnálek, Konvička (46. Košta)

Velký Týnec: Janák - Podivinský, Dosoudil, Magna, Drábek, Švéda, Kaidash, Kovařík, Hrudník, Coufal, Juřík (49. Grofek).