Zábřeh - Jeseník 3:1 (1:1)

Už ve 3. minutě souboje s Jeseníkem se radovali z gólu hráči Zábřehu. Hostující mančaft odpověděl brankou o půlhodiny později, a do druhé půle se tak šlo za vyrovnaného skóre 1:1. V barvách domácího týmu se prosadil v 66. minutě Miroslav Žanda a byla to nakonec vítězná trefa. Sulko ještě potvrdilo vítězství gólem Holíka v závěru utkání.

Medlov - Mohelnice 4:3 (1:0)

Pořádnou přestřelku dopřáli příznivcům fotbalu týmy Medlova a Mohelnice. Domácí mužstvo z Uničovska slavilo jako první po trefě Michala Muzikanta. V 51. minutě srovnal za hosty Pauliny, v barvách Medlova ale okamžitě gólově odpověděl Kasal. Mohelnici se podařilo otočit skóre dvěma zásahy během čtyř minut, to ale nebylo vše. Medlovští čtvrthodiny před koncem srovnaly a v závěru dokonali obrat z pokutového kopu.

Dolany - Lutín 0:2 (0:0)

Ani poslední zápas před zimní přestávkou nepřinesl druhou radost z vítězství v sezoně fotbalistům Dolan. Na hřišti nedaleko Svatého Kopečku u Olomouce se střelecky dařilo pouze hostům z Lutína. Za Sigmu se trefil v 60. minutě Rec a v závěrečné desetiminutovce pojistil tříbodový zisk pro hosty Kráčmar.

Bohuňovice - Litovel 2:3 (0:3)

Tři body z trávníku Bohuňovic exportovala Litovel. Hosté  skvěle zvládli první poločas, po kterém vedli o tři góly. Bohuňovičtí se střelecky prosadili až po přestávce, kdy snížil Jan Šmirják. Snaha domácích o kontaktní gól dlouho nevycházela, druhý zásah přišel až v 87. minutě. Litovel už však těsný náskok uhájila.

Opatovice - Želatovice 1:2 (1:1) Pen: 5:6

S jednobodovým ziskem na domácím hřišti proti Želatovicím se před zimou rozloučili se svými fanoušky fotbalisté Opatovic. Hosté vedli od 19. minuty, těsně před přestávkou ale Opatovice srovnaly krok. Utkání už další branku v základní hrací době nenabídlo a v penaltovém rozstřelu si rozhodující zákrok připsal gólman hostujících Želatovic.

Šternberk - Černovír 3:0 (2:0)

Také v 16. kole si připsali vítězství fotbalisté Šternberku. Tentokrát na jejich půdu zamířil Černovír a hosté odjížděli s prázdnou. Domácí otevřeli skóre po čtvrthodině hry, do pauzy navíc náskok dokázali navýšit. Hostující tým se marně snažil Šternberským zkomplikovat cestu za plným bodovým ziskem, lídr soutěže udržel čisté konto a ještě přidal v závěru pojišťovací zásah. Šternberk tak přezimuje na prvním místě s velmi slibnou devítibodovou rezervou před druhým Medlovem.

Lipová - Ústí 3:2 (2:2) Pen: 6:5

Povedený úvod zápasu s Ústí odehráli fotbalisté Lipové.  Na domácím hřišti skórovali hned dvakrát během prvních pětadvaceti minut, poté se ale hosté oklepali a dvěma slepenými góly srovnali stav. Ve druhém dějství už ani jeden z týmů obranu soupeře nepřekonal a rozhodnutí musely přinést pokutové kopy. V rozstřelu byli úspěšnější domácí, kteří tak z nadějně rozehraného souboje vytěžili alespoň dva body. Lipová z pozice nováčka tak přezimuje na čtvrtém příčce tabulky.

Kralice na Hané - Velké Losiny 1:2 (0:0)

Na bezbrankovou remízu to dlouho vypadalo v Kralicích na Hané, kam zavítal v 16. kole tým Velkých Losin. Ani jeden z celků neproměňoval své šance až do závěrečné fáze zápasu. V 79. a 81. minutě ale dvakrát slavili gólový úspěch hosté z Velkých Losin a měli skvěle nakročeno k výhře. Domácí korigovali až v nastaveném čase a další změnu skóre už nestihli.