Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu

Zábřeh - Lipová 2:4 (0:3)

Zdroj: Youtube

Skvělý vstup do zápasu proti Zábřehu se povedl týmu z Lipové. Po 25. minutách hry zvyšoval Denis Přikryl už na 0:3 a hosté směřovali za vítězstvím. Hned po přestávce přidal Adam Klimeš svůj druhý gól v utkání a Lipová už vedla o čtyři zásahy. V závěrečné fázi utkání ještě dvěma brankami upravil výsledek ve prospěch Sulka David Nízký, ale na smazání výrazného manka už to nestačilo.

Velké Losiny - Kostelec na Hané 1:1 (0:1)

Hráči z Kostelce na Hané zavítali v 9. kole PB SCOM krajského přeboru do Velkých Losin. Start zápasu hostům vyšel slibně a od 19. minuty si hlídali těsný náskok. V průběhu zápasu měli několik šancí na vylepšení své pozice, ale své možnosti nevyužili. Dlouho to vypadalo, že střelecké štěstí se neusměje na Velké Losiny, nakonec ale v samotném závěru udeřil v domácím dresu Matěj Šinogl a rozhodl o remízovém výsledku.

Čechovice - Bohuňovice 1:1 (1:1)

Fotbalisté Bohuňovic se jako první radovali z gólu v utkání s Čechovicemi. Na trefu Radima Kopeckého odpověděl těsně před poločasovou přestávkou Vít Kopečný v dresu domácích Čechovic. Oba celky se ve druhém dějství snažili o rozhodnutí a o vyložené příležitosti nebyla nouze. Ani závěrečný tlak domácího celku ale ke gólu nevedl a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Brodek u Přerova - Mohelnice 1:0 (0:0)

V duelu Brodku u Přerova s Mohelnicí se defenzivám oběma celků dařilo krotit útočné snahy soupeře. Závěr zápasu se blížil a vypadalo to, že se body rozdělí po bezbrankové remíze. Nakonec ale domácí přece jen na mohelnickou obranu vyzráli a Jan Omelka si připsal vítěznou trefu.

Dolany - Želatovice 0:1 (0:0)

Mančaft z Dolan v úvodní části zápasu se Želatovicemi několikrát prověřil defenzivu a gólmana soupeře, hosté ale nezaváhali. Po přestávce se začalo přiostřovat před brankou domácích a Želatovice nakonec slavily úspěch. Čtvrt hodiny před koncem se prosadil Vojtěch Koplík a rozhodl o tříbodovém příspěvku do tabulky pro mužstvo z Přerovska.

Medlov - Jeseník 1:1 (1:1)

Medlov hostil v 9. kole tým z Jeseníku. Domácí celek se radoval z gólu jako první, když při standardce přesně mířil Patrik Kasal. Jeseničtí ale během deseti minut vyrovnali po střele Martina Furika. Oba týmy se snažily strhnout výsledek na svou stranu, další branku už ale diváci v Medlově neviděli.

Rapotín - Litovel 1:1 (1:0)

V Rapotíně čekali příznivci fotbalu na první gól utkání s Litovlí do závěru prvního poločasu. Domácí výběr slavil po standardní situaci, o náskok se postaral Jakub Novotný. Výsledek 1:0 strážili domácí takřka celý druhý poločas, ale deset minut před koncem pálil za hostující Tatran Daniel Smrček a jeho přesná rána znamenala dělbu bodů.

Lutín - Konice 3:3 (3:2)

Drama nabídl zápas Lutína proti Konici. Domácí Sigma vedla od 7. minuty po trefě Martina Skoumala, Hosté vzápětí neproměnili penaltu, o několik minut později se jim přesto podařilo vyrovnat. Lutín ale dvěma rychlými zásahy znovu výrazně vylepšil svou pozici. Ještě do přestávky se Konice dotáhla na rozdíl jediné branky. Ve druhé půli už Koničtí ze značky pokutového kopu nezaváhali a Jiří Jašíček dal výsledku konečnou podobu 3:3.