Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu

Litovel – Mohelnice 0:2 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Ve 13. minutě zápasu na hřišti Litovle se radovali z úvodní branky fotbalisté Mohelnice. Míč po rohovém kopu zkušeně uklidil hlavou Roman Kuba. Litovelští se snažili o vyrovnání, ale z náznaků šancí se gólový efekt neurodil. Naopak v 63. minutě pronikl do defenzivy Tatranu Ondřej Brulík a pojistil pro hosty plný bodový zisk.

Rapotín – Zábřeh 4:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Po prvním poločase vedl Rapotín proti Zábřehu 1:0, a to díky brance Jiřího Ševčíka z 5. minuty. Hostující tým byl blízko zdramatizování zápasu, ale po pauze se vývoj duelu překlopil jasně na stranu Rapotínských. V 55. minutě slavila úspěch prudká rána Jana Šmirjáka a mezi 74. a 77. minutou dvěma zásahy zkompletoval hattrick domácí kanonýr Jiří Ševčík.

Želatovice – Určice 3:1 (2:0) 

Zdroj: Youtube

Želatovický střelec Tomáš Čtvrtníček nasměroval mezi 24. a 27. minutou dvěma góly svůj tým k výhře proti Určicím. Na gólový účet si připsal další zásah i v 63. minutě, kdy jej obrana nováčka krajského přeboru opět neustrážila a Čtvrtníček se tak radoval z hattricku. Hostům se podařilo pouze korigovat skóre v závěrečné desetiminutovce, kdy se prosadil Štěpán Petyrek.

Konice – Postřelmov 2:1 (0:0) 

Zdroj: Youtube

Po bezgólovém prvním poločase se příznivci fotbalu na hřišti v Konici dočkali gólové radosti. Proti Postřelmovu se ze standardky prosadil v 57. minutě Adam Širůček. Hostům se podařilo vyrovnat o čtvrt hodiny později důraznou hlavičkou Jana Nimrichtra po rohovém kopu. Koničtí ale neřekli poslední slovo a deset minut před koncem trefil výhru pro domácí barvy Martin Bílý.

Medlov – Brodek u Přerova 1:1 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Silného soupeře z Medlova dokázali na jeho hřišti zaskočit hráči Brodku u Přerova. V 19. minutě vyšel únik Petrovi Bundilovi, který dokázal míč procpat až za gólmana domácích. Medlovští vyrovnali po přestávce, když v 60. minutě hlavou usměrnil centr do branky Radovan Skřebský. Domácí už další šance nevyužili a Brodek si z půdy aktuálního lídra soutěže odvezl bod za remízu 1:1.

Čechovice – Dolany 3:0 (1:0)

Zdroj: Youtube

Vydařený zápas odehráli proti Dolanům fotbalisté z Čechovic, kteří potěšili své fanoušky domácí výhrou 3:0. Ve 26. minutě otevřel skóre Lukáš Petržela, který se po akci spoluhráčů ocitl neobsazený před prázdnou brankou. Ve druhé půli přidal druhý gól po rychlém protiútoku. A výrazně přispěl Petržela i ke třetí brance v 87. minutě. Po jeho centru ze standardky poslal míč nekompromisně hlavou do sítě Jan Šteigl.

Bohuňovice – Bělotín 1:2 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Tým z Bohuňovic slibně vstoupil do duelu s Bělotínem a po gólu Michala Čapka z 22. minuty hájil těsný náskok. Ten vydržel až do 72. minuty, kdy se snahy hostů o vyrovnání zúročily. Po zaváhání gólmana měl poměrně snadnou pozici Vojtěch Jemelka a stav byl vyrovnaný. Mančaft z Hranicka během chvíle dokonal obrat, když přesně mířil Pavel Šišlák a Bělotínští se nakonec radovali z výhry.

Velké Losiny – Lipová 1:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Fotbalisté Velkých Losin značně zaměstnávali defenzivu soupeře z Lipové, gólovou radost si pak užili ve 41. minutě, kdy akci úspěšně zakončil Ondřej Žák. Lipová hrozila na konci první půle a začátku druhé. Situaci se snažil zachraňovat domácí Vojtěch Simon, který viděl červenou kartu, a Velké Losiny tak hrály od 46. minuty v oslabení. Přesto předvedly odvážný výkon a několikrát se dostaly do výrazných šancí při riskantní snaze hostů o vyrovnání. Gól už ale fanoušci neviděli a rozhodující tak byla jediná trefa z prvního poločasu.

Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu.


Načítám tabulku ...