Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu

Zábřeh – Velké Losiny 1:2 (0:0) 

Zdroj: Youtube

Až po změně stran padla první branka utkání Zábřehu proti Velkým Losinám a jako první se radovali hosté z lázeňské obce. Úvodní trefu si v 53. minutě připsal Matěj Šinogl. Zábřeh dokázal odpovědět o dvacet minut později, když ze střední vzdálenosti přehodil gólmana Václav Holík. Poslední slovo ale měli hosté, konkrétně David Hilbert, který přisoudil Velkým Losinám tříbodový zisk.

Dolany – Rapotín 1:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Na hřiště v Dolanech zavítal v 5. kole mančaft z Rapotína. Jediný gól utkání slavili domácí, když se přesnou hlavičkou prosadil ve 32. minutě Pavel Pírek. Zápas poté přinesl celou řadu příležitostí na obou stranách, ačkoliv hosté hráli od 57. minuty v početní nevýhodě. Gólový úspěch si však v oslabení nepřipsali, a Dolany se tak radovaly z těsného vítězství.

Lipová – Bělotín 0:2 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Fotbalisté Bělotína od úvodní fáze zápasu zaměstnávali defenzivu soupeře z Lipové, gólu se dočkali pár minut před poločasovou pauzou. Z předbrankového prostoru neomylně uklidil míč do sítě Patrik Sencovici. Po změně stran byli v obdobné pozici i domácí, ale těm střelecké štěstí nebylo nakloněno. Ke slovu se znovu dostal Bělotín a v 74. minutě navyšoval Jakub Marek na 0:2, což byla poslední změna ve skóre.

Postřelmov – Želatovice 1:3 (1:2) 

Zdroj: Youtube

Skvělý start se vydařil Želatovicím na půdě Postřelmova, už v 5. minutě otevřel skóre zápasu Jan Bubeník. Ve 13. minutě se do střelecké listiny zapsal i Tomáš Čtvrtníček a vidiny Postřelmova na bodový zisk se rozplývaly. Jenže domácí se ještě vzchopili a gólem Tomáše Holana se v 18.minutě dostali na dostřel. I v dalším průběhu utkání měli výrazné příležitosti k vyrovnání, ale kýženého zásahu se domácí fanoušci nedočkali. Naopak za Želatovice v samotném závěru upravil David Zezulka na 1:3.

Mohelnice – Medlov 1:2 (1:1) 

Zdroj: Youtube

Celou řadu atraktivních situací nabídl napínavý duel mezi Mohelnicí a Medlovem. Jako první se prosadili hosté, když ve 30. minutě mířil přesně Radovan Skřebský. V dresu Mohelnice se ale o dvě minuty radoval z gólu Daniel Ryba a bylo vyrovnáno. Medlovští si vzali vedení zpět krátce po přestávce, když Radovan Skřebský uklidil míč do odkryté části branky. Medlov deset minut před koncem nevyužil šance ke skórování z pokutového kopu a hosty to mohlo značně mrzet. Stejnou

příležitost měli totiž o několik minut později domácí, ale možnost vyrovnání jim unikla. Tři body si tak odvezl Medlov.

Brodek u Přerova – Konice 1:0 (0:0) 

Zdroj: Youtube

Dlouho vyrovnaný průběh zápasu sledovali fanoušci v Brodku u Přerova, kam v 5. kole zamířil tým z Konice. Když už to vypadalo, že se týmy rozejdou bez gólu, přišel nakonec rozhodující zásah. Po rohovém kopu rozradostnil domácí mančaft Filip Kuča, který v nastaveném čase dorazil míč do branky a Brodek u Přerova mohl slavit cennou výhru.

Určice – Čechovice 0:0 

Zdroj: Youtube

Nováček z Určic narazil v 5. kole na silného soupeře z Čechovic, na gólové koření fotbalu ale fanoušci na Prostějovsku čekali marně. Ani jeden z celků své šance v průběhu utkání nevyužil, a tak si oba týmy připsaly po jednom bodu.

Litovel – Bohuňovice 1:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Už ve 4. minutě usměrnil míč za záda gólmana Bohuňovic litovelský Petr Dragon a rozradostnil fanoušky Tatranu. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale několik nadějných příležitostí využít nedokázali. Vylepšit těsný náskok se nepodařilo ani Litovelským, ale to jim nakonec nevadilo. Jediný zásah z úvodu zápasu jim na výhru stačil.

Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu.


Načítám tabulku ...