Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu

Dolany – Mohelnice 2:2 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Výzvu v podobě silného protivníka z Mohelnice připravilo 11. kolo pro tým Dolan. Domácí museli dotahovat manko, když se v dresu Mohelnice prosadil ve 33. minutě hlavou Daniel Ryba. Dolanům se podařilo vyrovnat v 63. minutě, když míč dorazil do branky Jiří Derco. Vyrovnaný stav ale dlouho nevydržel, už o dvě minuty později znovu slavili hosté, dolanské defenzivě unikl Ryba a Mohelnice opět vedla. Poslední slovo ale měl Aleš Foukal z Dolan, který v 87. minutě vystřelil pro svůj tým bod za remízu 2:2.

Zábřeh – Litovel 3:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Na obranu Zábřehu si nepřišli v 11. kole fotbalisté z Litovle, naopak domácí tým předvedl efektivitu po standardních situacích. Těsně před přestávkou otevřel razantní hlavičkou skóre po rohovém kopu Štěpán Kreutz a Sulko se chopilo vedení. V 64. minutě navyšoval Jaroslav Knápek a šance domácích na výhru značně narostly. V samotném závěru se pak radovali hráči Zábřehu potřebí, když míč uklidil do sítě Miroslav Podhorný.

Lipová – Medlov 0:4 (0:3) 

Zdroj: Youtube

Už v prvním poločase rážně vykročili za výhrou hráči Medlova na hřišti v Lipové. V 11. minutě udeřil ze standardky Patrik Kasal, o dvanáct minut později se do střelecké listiny zapsal Šimon Michalik. Kasal ještě vylepšil náskok hostů pět minut před poločasovou přestávkou a lídr soutěže vstupoval do druhé půle ve velmi nadějné pozici. Patrik Kasal zkompletoval v 68. minutě přesným zakončením z přímáku těsně za vápnem hattrick a Medlovští se radovali z jasného vítězství.

Určice – Brodek u Přerova 2:1 (1:1) 

Zdroj: Youtube

Od 11. minuty vedl tým Určic v souboji s Brodkem u Přerova. O první gól se dorážkou po rohovém kopu postaral Jiří Horák. Hosté našli gólovou odpověď ještě před změnou stran, ve 41. minutě pálil přesně Alfred Složil. Vítězná branka padla v 70. minutě, kdy po standardce uklidil míč do sítě Michal Bureš z Určic a domácí si zapsali cenné body v bojích ve spodním pásmu tabulky krajského přeboru.

Bělotín – Konice 4:0 (2:0) 

Zdroj: Youtube

Po dvanácti minutách duelu Bělotína proti hostům z Konice byly karty rozdané jasně ve prospěch domácích. V 11. minutě prostřelil z úhlu gólmana Konice Patrik Sencovici a o minutu později ho napodobil Lukáš Vrána. Bělotín se hnal za dalším gólem, největší šanci měl ale na druhé straně mančaft z Konice. Po pauze měli hosté výhodu pokutového kopu, ale zdramatizování zápasu se nedostavilo. Naopak další dva góly přidali domácí, když se v 64. minutě trefil Lukáš Kovařík a na 4:0 pečetil Patrik Vybíral.

Rapotín – Čechovice 2:1 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Čechovicím se podařilo zaskočit soupeře z Rapotína a od 13. minuty vedli hosté po přesném obloučku Petra Haluzy. Odpověď domácího celku přišla až po poločasové přestávce. S odrazem o břevno dopravil míč za záda gólmana Jiří Ševčík v 51. minutě a o čtvrt hodiny později se Rapotínští radovali podruhé. Tváří v tvář brankáři nezaváhal v úniku Kamil Svačinka a domácí mančaft mohl po závěrečném hvizdu rozhodčího slavit vítězství.

Velké Losiny – Želatovice 0:1 (0:1) 

Zdroj: Youtube

Spoustu napínavých momentů přinesl zápas Velkých Losin proti Želatovicím, příznivci fotbalu trnuli při šancích domácích i hostů. Nakonec se urodilo pouze z jedné akce hostujícího celku ze Želatovic, ve 40. minutě rozhodl o výsledku 0:1 Robin Zehnálek.

Postřelmov – Bohuňovice 1:0 (1:0) 

Zdroj: Youtube

Tři důležité body vybojovali na domácím hřišti fotbalisté z Postřelmova, kteří hostili soupeře z Bohuňovic. Rozhodující moment přinesla 19. minuta, kdy akci domácích zakončoval Miroslav Rýznar. Nadějné momenty v dalším průběhu zápasu ani jeden z celků nevyužil. Postřelmovští měli velikou šanci skórovat z penalty v 60. minutě, proti byl ale gólman hostů.

Anketa Gól kola probíhá na Facebookové stránce Olomouckého krajského fotbalového svazu.


Načítám tabulku ...