„Bylo štěstí, že jsme v podstatě z prvních dvou šancí dali dva góly. Pak už se nám hrálo dobře a po tom vyloučení byl zápas už náš. Ty první dva góly bych asi označil za zlomové momenty celého zápasu," uznal po zápase 23letý borec, který k suverénní výhře přispěl vstřelením první a čtvrté branky.

Jeho dva přesné zásahy byly téměř totožné. Nejdříve v deváté minutě dostal míč za obranu, šikovně si pohlídal ofsajdovou pozici a zakončil levačkou k tyči. Při druhém se pak v minutě 77. tato scéna opakovala pouze s tím rozdílem, že Fiala zakončoval mezi nohy brankáře Dardy.

Díky těmto třem bodům pak Kožušanští zvítězili již potřetí v řadě, v tabulce ztrácejí na první Pňovice pouhé dva body a zdá se, že nechávají úspěšně zapomenout na pomalejší start, při kterém nejdříve schytali porážku 0:3 v Černovíru a následně uhráli pouhou remízu s Chomoutovem, který do I. B třídy spadl z vyšší soutěže.

„Začátek byl takový těžší. Věřím ale, že už je to za námi a budou přicházet už jen vítězství. Přece jen jsme tam měli nějaká zranění a jiná oslabení kádru. Možná tam mohlo hrát svou roli i nějaké lehké podcenění. Na druhou stranu v Černovíru to byl těžký vyhrocený zápas," vysvětluje.

FK Brodek u Přerova - FK Medlov
KP: Medlov už není stoprocentní, favorité vyhrávali, k vidění dva hattricky

O další tři body bude mít parta okolo Davida Rozehnala možnost se pokusit již tuto neděli, kdy na její hřiště přijede nováček soutěže z Vícova. A ten se toho vůbec nebojí. V prvním zápase porazil v domácím prostředí Haňovice a následně uhrál další tři body za remízy v Olšanech, doma s Velkým Týncem a v Prostějově proti místní Hané. Padl až minulý týden s Lutínem 1:3, když ve druhé půli neudržel svůj těsný náskok.

„Vůbec ten klub neznáme a nevíme tedy, co od něj čekat. Na druhou stranu ale i přesto, že je nováček, dokázal v prvních čtyřech kolech neprohrát a jednou dokonce vyhrát. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet, ale rozhodně chceme doma získat další tři body," uzavřel Matěj Fiala sebevědomě.