„Myslím si, že to nakonec byla zasloužená remíza. Měli jsme sice více šancí, ale nakonec to proběhlo stylem nedáš-dostaneš. Na obou stranách byla také díky velké řadě zkušených hráčů vidět opravdu vysoká kvalita, na tuto soutěž až nevídaná. Je to bomba si s takovými hráči zahrát. Jsem z toho vážně nadšený," pochvaloval si krátce po skončení zápasu.

Hvězd bylo v tomto zápase opravdu téměř více, než je k vidění na běžné noční obloze. Na hřiště totiž nastoupili v barvách domácích Chválkovic Roman Hubník s Martinem Vyskočilem a na druhé straně zase Martin Zifčák, Tomáš Mazouch, Vojtěch Schulmeister či Ladislav Onofrej.

„Mám radost, že někomu takovému, jako jsou Roman Hubník či Martin Vyskočil, mám tu čest dělat v 25 letech kapitána. Oba jsou to je ale super kluci, kteří vždycky rádi se vším poradí a pomohou," usmívá se.

Po tomto zápase zůstaly díky remíze 1:1 oba celky neporažené a se shodným počtem devatenácti nasbíraných bodů kralují tabulce s pětibodovým náskokem na třetí Hlubočky. A zatímco o skóre vedoucí Velká Bystřice v příštím kole přivítá na svém hřišti páté Opatovice, Výkrutíkovy Chválkovice se vydají na půdu dvanáctých Kralic na Hané.

Chválkovice - Velká Bystřice (23.9.2023)
FOTO: Souboj hvězd vítěze nenašel. Chválkovice remizovaly s Velkou Bystřicí

Ty sice načaly sezonu třemi debakly, po kterých mělo jejich skóre podobu 1:24, potom se ale dostaly do hry. Následovaly tři remízy a v zatím posledním kole i výhra 2:1 na hřišti Bělkovic-Lašťan, které dosáhly po úspěšném obratu ve druhém poločase. Rozhodně tedy není záhodno někoho podceňovat.

„Na Kralice se připravíme úplně stejně, jako na Bystřici. Tato soutěž je totiž strašně nevyzpytatelná. I ty týmy, které jsou na jejím konci, totiž dokážou velice nepříjemně kousat. Anebo prostě zalezou na půlku a pak je těžké proti nim použít jakoukoli taktiku. Rozhodně nemůžeme očekávat tak otevřený fotbal, jako tomu bylo dnes," uzavřel Radek Výkrutík.