Předchozí
1 z 9
Další

Maletín - Náměšť na Hané 7:2 (4:0)

Branky: 7. Marák, 25. a 83. M. Michalčák, 32. a 33. Beran, 55. Kret, 79. L. Michalčák - 51. a 89. Fišara.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti): Dostali jsme lekci jak po fotbalové, tak i po fyzické stránce. Hrálo se sice na těžkém terénu, ale pro oba týmy byly podmínky stejné. Působili jsme jako nezkušení žáčci, soupeř si z nás udělal trhací kalendář. Zlomovým okamžikem možná bylo, když jsme za stavu 0:2 neproměnili penaltu. Do druhé půle jsme sice vystřídali, vliv už to ale příliš na nic nemělo. Musíme to dostat z hlav, protože to byl jednoduše soupeř nad naše možnosti.

Bludov - Plumlov 2:1 (2:1)

Branky: 17. Sadil, 23. Hél - 45. Kolařík.

Loštice - Olešnice 0:2 (0:1)

Branky: 32. Kocourek, 86 Zapletal (pen.).

Josef Mikeš (trenér Loštic): Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas. Bohužel ale soupeř své možnosti využil a my ne. A to jsme měli poměrně dost standardek. Nějaká ohromná kopaná to v žádném případě nebyla. Přišlo ale, i díky počasí, poměrně dost diváků, za což jsem rád.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Není veřejným tajemstvím, že hrajeme o záchranu. Pro každého soupeře je pak jasné, že má proti nám vítězné ambice. Utkání bylo vyrovnané. O ty dva rozdílové góly jsme ale, alespoň podle mě, byli lepší. Domácí sice měli dvě gólovky, ale podržel nás gólman.

Olomouc-Chomoutov - Určice 0:2 (0:1)

Branky: 10. Halouzka, 87. Kiška.

Marek Rigo (trenér Chomoutova): Dostali jsme nešťastný první gól, když přišlo nedorozumění mezi obranou a brankářem. Pak byl průběh zápasu poměrně vyrovnaný. Na to, že jsme hráli s druhým, to bylo možná až překvapivé. Na konci jsme ale otevřeli hru s cílem vyrovnat a dostali jsme z toho druhou branku. Nějaké šance jsme si vypracovali, ale zklamala nás koncovka. Těsně před prvním inkasovaným gólem jsme dali dokonce i tyčku.

Petr Gottwald (trenér Určic): Byl to důležitý první zápas. Na tabulku jsme se neohlíželi, protože víme, že je teď nejdůležitější soustředit se sami na sebe. Terén příliš kvalitní nebyl. Během druhého poločasu se navíc strhla bouřka. Hrálo se také na dost malém hřišti, což nám úplně nevyhovuje. Dali jsme důležitou první branku a Chomoutov nás pak ničím moc nepřekvapil. S jeho nakopávanými míči jsme si poradili. Za zmínku stojí snad jenom jedna jejich střela z úvodu, kterou gólman vyrazil na tyčku. Dali jsme i jeden gól, který nebyl uznaný. V 87. minutě jsme to už ale dovršili na dvoubrankový rozdíl. Za mě je to zasloužené vítězství. S klukama jsme se dohodli, že soutěž chceme vyhrát, i když o postupu zatím neuvažujeme.

Libina - Troubelice 0:3 (0:2)

Branky: 26. Vlček, 40. Janíček, 74. Jonáš.

David Čikl (hráč Libiny): Troubelice byly bohužel lepší než my. Prvních patnáct minut jsme, podle mě, byli lepší my, ale neproměnili jsme šance a za chvíli dostali první gól. Od té doby jako bychom zkameněli. Přestali jsme prostě úplně hrát. A aby toho nebylo málo, pět minut před přestávkou jsme inkasovali podruhé. Po poločase jsme vystřídali s tím, že to snad bude lepší, gól jsme ale znovu nedali. Nakonec přišla další chyba a dostali jsme na 0:3.

Bruno Nezval (trenér Troubelic): Derby bylo spíše o soubojích. Terén byl těžký, ale dokázali jsme se s tím lépe vypořádat. Vzadu jsme byli organizovaní a dobře se zajišťovali. Vedení 2:0 bylo pro nás do druhé půle nadějné. Třicet minut před koncem jsme domácí definitivně zlomili třetí brankou.Posledních deset minut jsme zbytečně soupeře pouštěli do tlaku díky standardním situacím, kterých bylo na můj vkus docela dost. V závěru jsme nastřelili ještě tyčku, takže si odvážíme tři body zaslouženě.

Lesnice - Postřelmov 3:1 (3:1)

Branky: 20. Faulhammer, 25. Špička (vl.), 39. Křenek - 33. Picka.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Vítězství nás těší ze dvou důvodů. Jednak pokračuje šňůra našich vítězství v tomto lokálním derby, ale hlavně jsme v extrémně vyrovnané tabulce získali další tři body. Jinak si myslím, že se diváci určitě bavili. Hrál se totiž kvalitní fotbal z obou stran. Rozhodla nakonec naše efektivita a kvalita v zakončení.

Radim Netopil (trenér Postřelmova): Jedná se o derby, ve kterém se nám dlouhodobě nedaří. Ani nyní tomu nebylo jinak. Sice jsme si vytvořili více šancí než domácí, ale neproměnili jsme je a soupeř toho díky své efektivitě využil. To rozhodlo o konečném výsledku.

Protivanov - Paseka

Zápas byl odložen a odehraje se až v pondělí 1. května od 15 hodin.


Načítám tabulku ...