Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Bludov 5:3 (3:0)

Branky: 12. Kolomazník, 22. P. Čikl, 23. D. Čikl, 49. Olejník, 85. L. Heinz (pen) - 58. Strnad, 67. Hojgr, 90. Kohout.

Alexander Bokyi (trenér Olešnice): Zaplať pámbů, že jsme vyhráli. První poločas byl z naší strany kvalitní, v tom druhém byl ale soupeř, i proto, že změnil hodně hráčů, o dost aktivnější a do naší hry se začal vkrádat trochu chaos. Tři body ale zůstaly doma a to je nejdůležitější.

Jiří Silný (trenér Bludova): Do Olešnice jsme jeli s tím, že bodovat tam bude opravdu těžké. Dobře jsme plnili úkoly a soupeř nás ničím nepřekvapil. Svou kvalitou nás ale samozřejmě přehrával. A když už ta lavina spustila naplno, už to moc bránit nešlo. Prohrávali jsme tedy po prvním poločase 0:3. O přestávce jsem vystřídal dva hráče, abych na hřiště dostal čerstvé síly. I soupeř pak vystřídal Davida Čikla a jeho hra šla obrovským způsobem dolů. Inkasovali jsme sice na 0:4, pak jsme ale dali po chybách soupeře dva góly. A ač nemám rád nějaké poraženecké řeči, tak v tu chvíli jsem si přál, aby byl už konec, protože ten výsledek byl krásný. Pak nám sice dali i pátý, ale nám se znovu podařilo snížit. Výsledek je to pěkný, bylo ale na hřišti vidět, kdo v zápase hraje prim.

Bernartice - Plumlov 3:0 (1:0)

Branky: 7. Kaleja, 51. P. Červeňák, 57. Kutal.

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Po prohře v Olešnici byli kluci takoví skleslí a měli trochu strach i z toho Plumlova. Připravili jsme se ale dobře a soupeř byl údajně i trochu oslabený. Pak jsme dali první branku, uklidnili jsme se a pak už to šlo dobře. Několik gólovek jsme ještě zahodili. Fotbal to ale nebyl moc pěkný. Připadalo mi, jako by se hrálo v tréninkovém tempu. Vyhráli jsme ale a to je to nejdůležitější.

Karel Frantík (hrající trenér Pivína): Věděli jsme, že to nebude úplně jednoduché, navíc jsme do Bernartic jeli v trochu okleštěné sestavě. Na to se ale vymlouvat nechci. Musím ale říct, že jsem to čekal mnohem horší. Hráli jste dobře organizovaně a postavili jsme takový blok před šestnáctkou a soupeř si s tím moc nevěděl rady. Snažili jsme se pak chodit do brejků, ale chyběl nám vepředu ten Adam. Dařilo se nám hru celkem i kouskovat. V první půlce jsme ale dostali blbý gól z rohu a v té druhé jsme jednou propadli a pak už se zápas spíše dohrával. Je to škoda, ale bohužel, to k tomu patří. Kluci odvedli dobrou práci a musím je za to pochválit. Škoda, že jsme nedovezli alespoň bod.

Troubelice - Maletín 1:1 (1:1)

Branky: 40. Mazánek - 31. Gronych.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): Začátek byl vyrovnaný, pak jsme ale dostali branku po naší hrubé chybě. Od té doby jsme ale byli lepším mužstvem, měli jsme více šancí a ještě do poločasu jsme dokázali srovnat. Od 70. minuty jsme pak hráli přesilovku a dostali jsme se do výrazného tlaku se spoustou šancí. Bohužel se nám je ale nepodařilo zúročit.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): I podle výsledku jde vidět, že zápas byl vyrovnaný. Soupeř měl sice více ze hry a neproměnil šance, zápas ale hodně ovlivnila červená karta, která byla z mého pohledu hodně přísná. Po ní jsme už v podstatě jenom bránili. Ve výsledku si vezeme první bod zvenku, s čímž nemůžu jinak, než být spokojený.

Protivanov - Pivín 1:4 (1:1)

Branky: 21. Grmela - 7. Hyžďál, 61. Svozil, 64. Vrba, 76. Svozil.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, protože na těch horách se prostě hraje špatně. Také nám bylo jasné, že jelikož Protivanov minule prohrál, tak bude chtít doma bodovat o to více. Hráli jsme proto ze zajištěné obrany a na brejky. Postupem času jsme ale zhodnotili, že soupeř není moc aktivní, a tak jsme začali trochu víc hrát, byli jsme více na míči a díky tomu jsme se ujali vedení. Pak ale přišel útlum kvůli větru a soupeř vyrovnal. V šatně jsme si pak řekli, že musíme zúročit fakt, že budeme hrát s větrem v zádech. A to se nám povedlo. Dali jsme rychlý gól na 2:1, hned nato na 3:1 a už jsme věděli, že to dotáhneme do vítězného konce. Ač to ale podle výsledku vypadá jednoznačně, tak jednoduché to nebylo. Soupeř byl agresivní, dojížděl souboje a trochu nás to bolelo. Po výhře to ale vždycky bolí méně.

Šternberk B - Loštice 1:4 (1:1)

Branky: 23. Mikula (pen.) - 9. a 86. Mikeš, 55. Vykydal, 84. Faltýnek.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Zápas se nám vůbec nevyvedl. Soupeř byl důraznější, všude byl o něco dřív než my a získával více odražených míčů. Vůbec jsme také nedodrželi to, co jsme si řekli před zápasem a z toho všeho vyplynulo i to, že jsme se nedostali do žádných šancí. Jen v první půli jsme měli pár závarů po rozích, z čehož nakonec vyplynula i penalta na 1:1. Po přestávce to ale pokračovalo stejně a dopadlo to, jak to dopadlo.

Náměšť na Hané - Lesnice 1:1 (0:0)

Branky: 63. Dostál - 69. Faulhammer.

Paseka - Libina 4:2 (2:1)

Branky: 10. Kučera (pen.), 37. Krejčí, 47. Martinák, 75. Jelínek - 44. Bartoněk, 77. Beneš.