Předchozí
1 z 8
Další

Maletín - Bernartice 6:2 (5:0)

Branky: 12. a 20. (pen.) Gronych, 29. a 38. L. Michalčák, 44. Svačina, 77. Bartošík - 47. Planý, 89. Kaleja.

Antonín Michalčák (předseda Maletína): S mírnými obavami jsme nastoupili proti silnému soupeři, následně jsme využili všech jeho chyb a najednou jsme po poločase vedli 5:0. Musím říct, že to pro mě, a nejen pro mě, bylo opravdu obrovské překvapení. To totiž nečekal vůbec nikdo. A to jsme hráli bez trenéra na lavičce. Jsme maximálně spokojeni. V příštím kole nás pak čeká ještě větší favorit z Olešnice, na kterého se budeme muset pořádně připravit a doufat v další zázrak.

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Strašný zápas. Co z toho, že máme tak moc ze hry, když dostaneme tak laciné branky. Do toho ještě dvě chyby gólmana a v poločase je to najednou 0:5. Katastrofa. V kabině jsme si řekli, že už nedostaneme branku, ale i tak tam skončila. Od začátku jara je to vždy jako přes kopírák. Musíme překopat obranu a něco s tím udělat, protože vidím, že si kluci naprosto přestali věřit. Potřebujeme zase nějaký zápas, ve kterém nám vyjde všechno. Pak by se to mohlo otočit. Ale nevadí, no. Jedeme dál.

Protivanov - Troubelice 2:2 (1:1)

Branky: 3. Růžička, 61. Nejedlý (pen.) - 20. Vasiljev, 81. Šmíd.

Miroslav Takáč (trenér Protivanova): Na hřiště proti nám vyběhl neuvěřitelný pan fotbalista - Tomáš Vasiljev. Toho jsem měl pod sebou, když hrával za výběr univerzity. Jinak jsem tedy zjistil, že budeme silní ve standardkách. Hned z první jsme ve třetí minutě dali góla. Pak už si ale ten Tomáš dělal, co chtěl. Určoval ráz hry a pak to parádně trefil na 1:1. V kabině jsem pak klukům říkal, že tudy cesta nepovede, protože na halvu nás Troubelice přehrávaly. Pak jsme ale měli penaltu a vedli díky ní 2:1. Následně jsme však neproměnili gólovku na 3:1 a inkasovali jsme další nádhernou branku. Řekl bych, že konečná remíza je zasloužená.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): Prohrávali jsme 0:1 po krásném gólu z trestňáku, hra ale byla vyrovnaná. Postupem času jsme začali získávat tlak, ze kterého jsme vytěžili vyrovnání. Pak ale zase přišla hloupá chyba v obraně, z níž pramenila penalta a druhý gól soupeře. V závěru jsme ale vystřídali, poslali na plac čerstvé hráče a jeden z nich vyrovnal na 2:2. Remíza to asi byla zasloužená, protože na konci zase tlačil Protivanov.

Bludov - Paseka 1:3 (1:1)

Branky: 21. Sadil - 4. Kučera, 30. Vojtášek, 52. Geier.

Jiří Silný (trenér Bludova): Jsem hodně zklamán. Na soupeře jsme se plně připravili a věděli jsme o jeho nejlepším hráči Vojtáškovi, který pak byl i naším největším problémem. Dalšími problémy pak byly zbytečné chyby a špatná koncovka. Vedli jsme 1:0 po krásném gólu z půlky, pak jsme ale udělali hroznou chybu. Házeli jsme aut na útočné polovině u rohového praporku a nakonec jsme z této situace naprosto nesmyslně inkasovali. Soupeř vyhrál zaslouženě a pro nás je to škoda. Ty tři body jsme totiž potřebovali. Mohli jsme se dotáhnout už na nějakou lepší pozici, musíme ale makat dál.

Loštice - Plumlov 3:1 (0:0)

Branky: 79. Mikeš, 81. Tomaščák, 87. Kneifel - 50. Hladký.

Karel Frantík (hrající trenér Plumlova): Jelikož se jedná o čtvrtou prohru v řadě, nehodnotí se mi to dobře. Posun ve hře oproti minulému utkání tam ale byl znatelný. Měli jsme dobrou organizaci hry a i vepředu jsme byli poměrně nebezpeční. Vedli jsme dokonce a měli jsme to ve svých rukou. Potom ale přišla poslední desetiminutovka, ve které jsme dostali takový blbý laciný gól. Potom se celý náš výkon začal zbortit a soupeř zápas otočil. Na závěr proběhly i nějaké emoce, ale to k tomu patří. Uvidíme, jak to poskládáme příště na Lesnici. Ta navíc také hraje o bytí a nebytí.

Pivín - Náměšť na Hané 6:0 (3:0)

Branky: 6., 33., 54. a 77. J. Ježek, 43.Bartoník, 89. J. Svozil.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Věděli jsme, že nás nebude čekat nic lehkého, protože Náměšť byla jeden z manšaftů, které na jaře ještě neprohrály. Přes týden jsme se na to tedy pořádně připravovali. Postavili jsme se k tomu také jinak, než k minulému zápasu. A musím uznat, že kluci všechno splnili do puntíku a jezdili po zadku. Bylo nás opravdu plné hřiště, byli jsme u všeho dřív a měli jsme do fotbalu chuť. Z mé strany tedy panuje obrovská spokojenost. Samozřejmě nám také pomohl fakt, že jsme se brzy dostali do vedení. Pak už jsme soupeře v podstatě do ničeho nepustili.

Michal Hrubý (trenér Náměšti na Hané): Hráli jsme proti velice zajímavému soupeři, který se prezentoval mnohem jednodušším fotbalem na svém malém hřišti. Nemyslím si ale, že výsledek 0:6 je úplně adekvátní průběhu. Pivín byl jednoznačně produktivnější a nebezpečnější, takový rozdíl ale úplně spravedlivý není. Nutno ale dodat, že snad každý jejich gól pramenil z individuálních chyb, které jsme v minulých zápasech nedělali. Prostě z naší strany zápas blbec. Jako pozitivum ale beru, že jsme zapojili mnoho hráčů dorosteneckého věku, kteří s námi pracovali po celou zimní přípravu. Jeden dokonce nastoupil i v základu.

Lesnice - Olešnice 0:0

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Dá se říct, že to je úspěch. Olešnice sice většinu času držela míč, její tlak byl ale takový planý. Jelikož mým vzorem je Atlético Madrid a Diego Simeone, tak jsme se podle něj snažili hlavně ucpat střed. Soupeř tak mohl střílet jenom z dálky, anebo centrovat někde z krajů. Moc šancí tedy neměl. My jsme mohli zase jít několikrát do brejků, bohužel jsme ale špatně řešili předfinální část. Jednou zakončoval Roubalík a skvěle zasáhl gólman, potom si zase všiml Křenek, že je gólman venku a snažil se ho přehodit, ten ale dalším perfektním zákrokem míč vyrazil nad břevno. Bod určitě bereme. Oceňuji, že pak kapitán hostů uznal, že jme byli nebezpečnější a měli více příležitostí. I utkání se neslo ve férovém duchu, k čemuž dobrým výkonem přispěl i rozhodčí. Škoda jen, že si diváci nepřišli na gól, ale to už v našich zápasech začíná být pomalu tradicí. Kdo si chce zkrátka vsadit na remízu, ať sází na nás, my jich máme už pět v řadě. Už jsme volali do Pelhřimova, že útočíme na rekord do Guinessovky.

Libina - Šternberk 2:4 (0:2)

Branky: 63. Bartoněk, 65. Jirgl - 12. Bernát, 39. Fiala, 46. Mikula, 83. John.


Načítám tabulku ...