Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Paseka 3:1 (1:0)

Branky: 8. Indra, 75. P. Heinz, 83. Sasák - 89. Vojtášek.

I. A třída, skupina A: Olešnice - Paseka
FOTO, VIDEO: Olešnice slaví! Již jistý postup potvrdila ve šlágru kola s Pasekou
Zdroj: Deník/David Kubatík

Šternberk B - Náměšť na Hané 3:1 (0:0)

Branky: 55. John a 74. John, 58. Gábor (pen.) - 61. Brhel.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Věděli jsme, že Náměšť je momentálně silnější než na podzim, a tak jsme se na ni trošku připravili a řekli si, že ji nenecháme rozehrávat už odzadu a budeme brzy napadat. To se nám dařilo a byli jsme více na míči. Od dvacáté minuty jsme ale najednou nějak polevili a podržel nás brankář. Brzy po přestávce se nám ale povedlo dát gól a hned nato i druhý. Pak jsme si ale začali myslet, že to máme v kapse, přestali jsme se soustředit a dostali jsme blbý gól. Pak si ale kluci znovu uvědomili, že nemohou polevit, a už to odehráli dobře. Zvýšili jsme ještě na 3:1.

Michal Hrubý (trenér Náměšti na Hané): Věděli jsme, že jdeme na tým, který se na jaře zlepšil a který hraje hodně s mladými hráči. Čekali jsme tedy živelný výkon a to se potvrdilo. Navíc nám tak trochu chyběla lehkost. I tak jsme se snažili odehrát vyrovnanou partii, dostali jsme ale góly ze standardek. Toto utkání nám ale ukázalo, na čem musíme dál zapracovat. Jedeme dál. Čeká nás další domácí utkání.

Bernartice - Troubelice 7:1 (2:0)

Branky: 22. Planý, 43. a 79. D. Žiga, 52. Prachař, 62. (pen.) a 86. Kutal, 71. P. Červeňák - 57. Dokoupil.

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako proti Pasece a znovu se nám zadařilo. Do poločasu jsme vedli 2:0 a ten druhý nám vyšel ještě lépe. Tam už jsme je přejeli. Kluky jsem prostřídal a dal jsem tam po nemoci na chvíli i Kamila Šebestu. Pochválil nás i trenér Troubelic, které ale hrály v oslabené sestavě, ale kdyby ještě před přestávkou daly na 2:1, asi by se do hry vrátily.

Plumlov - Protivanov 2:3 (2:2)

Branky: 4. a 12. Hladký - 6. Grmela, 23. Nejedlý (pen.), 62. Pospíšil.

Miroslav Takáč (trenér Protivanova): Plumlov má kvalitní tým a neměli jsme to vůbec snadné. Stačilo, že jsme dvakrát nepohlídali Adama Hladkého a dal nám dva góly. Potom ale zbytečně faulovali v šestnáctce, byla z toho penalta a naše vyrovnání. O poločase jsem říkal, ať na ně zkuíme vletět. Žádné gólovky jsme ale neměli. Nakonec jsme to tam ale dali. V koncovce měl Plumlov ještě tlak, to už jsme ale všechno odtrkali. Za mě to byl vyrovnaný špíl, ve kterém jsme měli více štěstí.

Maletín - Bludov 4:2 (3:1)

Branky: 2., 22. (pen.) a 70. (pen.) Jedelský, 31. L. Michalčák - 5. Bartošek, 86. Schwarzer.

Jiří Silný (trenér Bludova): Úplně na rovinu? Hráči mě na…li. Za to, co jsme tam předvedli, jsme si nezasloužili ani bod. Hráli jsme hrozně špatně, bojácně a dělali jsme velké chyby. Soupeř byl slabounký, ale my jsme byli ještě mnohem horší. Nevím co k tomu říct. Dělali jsme si na hřišti, co jsme chtěli. Po zápase jsem byl hodně zlý a ještě dnes to rozdýchávám.

Loštice - Pivín 6:1 (4:1)

Branky: 6., 21., 39., 44. a 58. Mikeš, 70. Rebl - 36. Ježek.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Soupeř na nás vlétl, my jsme udělali vzadu pár chybiček, najednou jsme prohrávali 0:2 a i když jsme se z toho snažili nějak otřepat a snížili jsme, tak jsme záhy dostali další dvě rychlé branky. Tomu klučinovi, který dal pět gólů, se ten zápas prostě povedl. Jinak to tedy byl takový zápas blbec. Soupeř do čeho kopl, to mu tam spadlo. Jsem velmi zklamaný. Nepamatuji si, kdy jsme naposled prohráli třikrát v řadě. Zkusím nějak kluky povzbudit a zvednout jim náladu. V Kralicích jsem takovch zápasů zažil dost. Teď je třeba hodit to za hlavu a soustředit se dál. Čeká nás poslední trojzápas se soupeři, kteří jsou více-méně namočeni v sestupových vodách, takže to nebude nic lehkého. Nechci, abychom nepovedenou koncovkou ztratili vše, co jsme si nahráli za více než tři čtvrtiny sezony.

Lesnice - Libina 3:1 (1:0)

Branky: 28. Vašíček, 54. Smyčka, 76. Křenek - 59. Beneš.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Výhra 3:1 je zasloužená, protože jsme těch příležitostí měli daleko víc. Soupeř měl šance jen tři a všechny po našich chybách. Dvakrát jsme špatně vyřešili malou domů, což ale zachránil brankář Glozyga. Na druhou stranu ale ten inkasovaný gól padá trochu na jeho vrub, i když to teda byla petelice jako ho..do. Sám ale říkal, že to měl řešit jinak. My jsme naopak dali krásný druhý gól z přímého kopu, kdy to tam Ondra Smyčka zakroutil k tyči a když už jsme pak dali čtvrt hodiny před koncem třetí gól, tak jsem už věřil, že to udržíme. Jsem rád, že znovu přišlo dost lidí a že dále žijeme. Zatím se totiž neví, kolik bude padat manšaftů. To znamená, že všichni, kteří jsou do toho tak trochu namoční, včetně nás, se klepou. Jdeme prostě zápas od zápasu a chceme skončit co nejvýš.


Načítám tabulku ...