Předchozí
1 z 8
Další

Bernartice - Šternberk B 4:2 (2:1)

Branky: 18. Šebesta, 32. a 75. Kaleja, 85. Kutal - 23. a 66. Koudela.

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Trošičku jsme pozměnili sestavu, ale i tak musím říct, že Šternberk hrál dobře. Dvakrát jsme vedli, on nám ale dvakrát dokázal vyrovnat. Podruhé po střele snad ze 30 metrů do šibenice. Pak jsme ale dali rychlé dva góly a zápas jsme už jenom dohrávali. Nasadil jsem na hřiště i kluky ze střídačky. Teď máme před sebou poslední zápas a budeme se snažit udržet druhé místo, když je ta možnost. Jsem rád, že přišlo hodně diváků a přinesli i dýmovnice. Se sezonou jsme se tedy rozloučili parádně. Teď nás čeká poslední výjezd a následné posezení a ukončení sezony. A pak uvidíme, co se bude dít v létě.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Musím říct, že se hrálo v dobrém a rychlém tempu. Věděli jsme, že jsou Bernartice silné směrem dopředu, ale bohužel se nám to nepodařilo nějak eliminovat. Dostali jsme se ale také do spousty šancí. Šlo ale vidět, že už je takový závěr sezony, kdy se už o nic nehraje a hra byla strašně otevřená. Soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme však mohli odjíždět spokojení.

Plumlov - Troubelice 4:1 (2:0)

Branky: 12. Hladký, 18. Mart. Bureš, 82. a 87. Kolařík - 90+1. Křivánek.

Petr Kiška (hrající trenér Plumlova): Bylo vidět, že ani jednomu z týmů o nic nešlo. My jsme to tedy pojali spíše jako rozlučku s naším dlouhodobým kapitánem Adamem Hladkým. Vstoupili jsme ale do utkání lépe a v poločase jsme vedli 2:0. I nadále to pak směřovalo k relativně snadné výhře a více než cokoli jiného toto utkání připomínalo přátelák. Na závěr bych chtěl ještě zmínit Adama a poděkovat mu za těch čtrnáct let, které tady odehrál. I v tomto zápase dal gól, na další přihrál a celkově patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Rozlučka s ním tedy byla vydařená.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): Byla to z naší strany katastrofa. Byli jsme ale zase hodně oslabení. Hráli jsme s hráči z béčka a dorostenci a výsledek tomu odpovídá. Soupeře jsme pustili do pár brejků, udělali jsme pár chyb, po přestávce jsme ten stav 0:2 chtěli zvrátit, ale neproměnili jsme šance a dostali další góly. S tím musíme do budoucna něco udělat.

Maletín - Pivín 3:3 (1:2)

Branky: 5., 47. (pen.) a 63. Jedelský - 13. a 27. J. Svozil, 77. J. Ježek.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Dali jsme rychlý gól, což nám pomohlo, ale od nějaké dvacáté minuty jsme svými vlastními chybami o vedení přišli. Dostali jsme dva góly a soupeře poslali na koně. Hra ale byla stále vyrovnaná. O přestávce jsme si pak něco řekli a rychle srovnali. K ničemu jsme navíc Pivín nepouštěli a přidali jsme i třetí gól. Zápas jsme pak měli pevně v rukách. Bohužel jen do chvíle, kdy jsme vyrobili další zbytečnou chybu, čímž jsme soupeři pomohli k vyrovnání. Před zápasem jsem si říkal, že by byl bod dobrý, po něm jsem ale cítil, že je to škoda.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Soupeř sice moc bodů neměl, ale jeho jarní výsledky byly jako na houpačce a dokázal porazit i Bernartice. Klukům jsem také opakoval, že je to pro soupeře poslední zápas doma, takže bude chtít určitě bodovat. Začátek nám pak moc nevyšel a po hloupé chybě jsme dostali gól. Pak jsme ale přešli na svou hru, začali soupeře přehrávat a otočili. Po poločase jsme chtěli výsledek udržet, nezachytili jsme ale začátek. Soupeř chytil druhý dech a otočil. My jsme ale znovu srovnali. Zbytek zápasu se už jen tak dohrával.

Olešnice - Náměšť na Hané 1:3 (0:1)

Branky: 65. P. Čikl - 6. Šoupal, 55. Fišara, 66. Breznický.

Alexandr Bokij (trenér Olešnice): Nepodařilo se nám dát tu jedenáctku dohromady. Měli jsme třeba jen jednoho stopera Lukáše Heinze. Museli jsme tedy kádr doplnit hráči z béčka a ti, kteří hrát mohli, zase nehráli na svých obvyklých pozicích. Naopak soupeř hrál o všechno, a tak byl velmi motivovaný. Měl velmi dobrou obranu i protiútoky. Z nich jsme také dostali dva góly ze tří. I gólman jim zachytal skvěle.

Michal Hrubý (trenér Náměšti na Hané): Věděli jsme, že jedeme za týmem, který postupuje a v celé sezoně neprohrál. Na druhou stranu už ale také měl to své jisté. V prvních osmi minutách měla Olešnice dvě velké šance, my jsme ale naštěstí neinkasovali a začali jsme hrát odzadu, abychom si odvezli alespoň bod. Vyvarovali jsme se ale i velkých individuálních chyb a odbránili jsme to. Za těmi třemi body jsme, podle mě, také chtěli jít víc. Po snížení domácích jsme naštěstí ihned reagovali a dali třetí gól. Taše výhra byla kombinací velice kvalitního týmového výkonu, vyhnutí se větším chybám a výborných zákroků Vychopeně v brance. Podpořilo nás také dost našich fanoušků, za což jim děkuji.

Lesnice - Protivanov 4:1 (1:0)

Branky: 33. Vašíček, 55. a 78.. Křenek, 66. D. Sedlák (vl.) - 89. Grmela.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Výhra 4:1 byla přesvědčivá a řekl bych, že i zasloužená. Co se ale týče předvedené hry, tak jsem si v určitých fázích připadal jako na turnaji veteránů. Byl to zkrátka takový walking football. Protivanov v podstatě zaparkoval na půlce a všechno řešil nákopy. Pak je škoda, že Glozyga v závěru přišel o nulu. Radost z vítězství nám pak trochu kalilo „zázračné vítězství" Náměšti v Olešnici. Je vidět, že i zázraky na hřišti se dějí. Kvůli tomu ještě stále nemáme jistotu záchrany. Do Paseky tedy v neděli pojedeme v plném nasazení a stoprocentní připravenosti. A třídu prostě budeme chtít zachránit za každou cenu. Máme ale nakročeno dobře. V posledních zápasech bodujeme a střílíme výrazně více gólů než předtím.

Miroslav Takáč (trenér Protivanova): Úvod byl tak na úrovni starých pánů. Ani jeden manšaft nechtěl dopředu, takže se chodilo. V klidu jsme se tedy dostávali na soupeřovu půlku, tam jsme ale byli bezradní. Pak jsme soupeři nabídli gól na 0:1 a dál to bylo takové neslané-nemastné. Od druhé půle jsme na něj chtěli vletět, už jsme ale nemohli. Zkrátka to vůbec nepřipomínalo boj o záchranu. Lesnice pak využila svých rychlých borců vepředu, dala nám dalšího góla a třetí gó…to jsem ještě nezažil. Vlastňák hlavou tak, jak by ho v životě nedal útočník. Čistá šibenice. Pak následoval ještě jeden brejk a korigovali jsme až úplně v závěru. Nechápu, že dokážeme hrát vyrovnaně s Olešnicí a za čtrnáct dní hrajeme úplně něco jiného.

Loštice - Paseka 1:3 (0:1)

Branky: 70. Mikeš (pen.) - 38. Kučera (pen.), 53. Píšek, 88. Martinák.

Libina - Bludov 1:3 (0:1)

Branky: 87. Bednář - 26. a 49. Laštůvka, 76. Horáček.


Načítám tabulku ...