1/8

Bludov - Troubelice 3:1 (3:0)

Branky: 8. a 14. Stuchlý, 43. Strnad - 58. Viktorin.

Jiří Silný (trenér Bludova): Z tohoto zápasu jsem měl větší obavy, než třeba z Paseky a jiných zápasů, jelikož Troubelice jsou kvalitní manšaft a hrají kombinačně. Hráli jsme ale zhruba stejně jako vždycky, po krajích, vytvářeli jsme si šance a tentokrát, světe div se, jsme je proměnili a neudělali jsme chyby. Vedli jsme tak po poločase 3:0 a vše vypadalo dost lehce. I přesto, že pak ještě soupeř snížil. Jsme tedy spokojeni, musíme ale bojovat dál. Tohle nám nestačí. Je ale fajn, že teď budeme mít soupeře, kteří jsou v tabulce okolo nás. Snad budeme i nadále bodovat.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): První poločas byl katastrofální. Nevycházelo nám vůbec nic, a oni rychle vstřelili dvě branky po našich chybách. Snažili jsme se o zvrat, nedařily se nám ale přihrávky ani kombinace. Dostali jsme tedy ještě góla do šatny, kde jsme pak s hráči měli důraznější pohovor. Potom jsme prostřídali a druhá půle už byla úplně jiná. Nechyběla tam bojovnost a nasazení a nakonec jsme snížili na 1:3. V závěru jsme pak z toho mohli vytěžit ještě něco, ale bohužel.