Předchozí
1 z 8
Další

Bludov - Náměšť na Hané 0:0

Jiří Silný (trenér Bludova): Nerad ztrácím body, ale s touto remízkou jsem spokojen. Průběh zápasu mě totiž strašně překvapil. Soupeř hrál oproti podzimu úplně jinak a troufám si tvrdit, že kdyby tak hrál i na podzim, tak je teď v tabulce druhý za Olešnicí. Hraje organizovaně, má rychlého Fišaru a systém má založený na rychlých, těžko bránitelných brejcích. A jak jsem říkal, remíza je zasloužená. Tyčka cinkla na obou stranách a na šance to také bylo vyrovnané. S trenérem Náměšti jsme se pak shodli, že pro nestranného diváka mohl být zápas opravdu zajímavý.

Michal Hrubý (trenér Náměšti na Hané): Věděli jsme, že nás čeká manšaft, který vyměnil trenéra a poslední dobou sbírá kvalitní výsledky. Domácí měli hned ve třetí minutě obrovskou šanci, po které trefili tyč, od té doby už to ale bylo remízové utkání, kterému by však místo výsledku 0:0 slušelo třeba 2:2. Herně jsme ale, podle mě, byli lehce lepší my a ke konci jsme také trefili tyč. Jsem rád, jak se naši hráči posouvají stále dál. I fyzicky vypadáme moc dobře.

Pivín - Plumlov 0:1 (0:1)

Branka: T. Vrba (vl.).

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Těžko se mi to hodnotí. Šli jsme do zápasu s vědomím, že se nám proti Plumlovu hraje špatně. A to se znovu potvrdilo. Klukům ale nemohu nic vytknout. Bojovnost nechyběla, nějaké šance tam byly také. Ty měl ale i soupeř. Za mě to byl remízový zápas, ale dali jsme si smolného vlastňáka, který celý zápas rozhodl. Takové zápasy někdy holt přijdou. Musíme jít dál a věřím, že v Lošticích nějaké ty bodíky urveme a vrátíme se zpět na vlnu.

Karel Frantík (hrající trenér Plumlova): Pivín si dal vlastňáka, myslím si ale, že bychom z té šance gól dali i tak. Na zápas jsme se pořádně připravovali, protože to pro nás bylo prestižní derby. Jako odměnu jsem také vypsal plnou udírnu klobásek. Soupeř byl více na míči, nám se ale dařilo chodit do brejků. Z nich jsme měli spoustu šancí, z jedné jsme dali i tyčku. Vyhrocené to pak bylo i ze strany diváků.

Protivanov - Olešnice 1:2 (1:0)

Branky: 36. Přibyl - 65. L. Heinz, 90+1. Olejník.

Miroslav Takáč (trenér Protivanova): Olešnice na tom je fotbalově fakt skvěle. Postavil jsem ale sestavu systémem 5-4-1 a celkem jsme je tím překvapili. Měli sice více ze hry, ale žádné větší šance. Nám pak vyšel protiútok a vedli jsme. I ve druhé půli jsme měli dvě zajímavé šance, najednou ale přišla standardka domácích a odražený míč pak borec trefil snad ze třiceti metrů. Zápas pak směřoval k plichtě, v poslední minutě jsme ale dostali druhý gól jako přes kopírák. I přes nejlepší výkon jara tak nebereme ani bod. Do dalších zápasů je to ale povzbuzení.

Alexandr Bokij (trenér Olešnice): Hráči možná měli v hlavách, že jim stačí k postupu remíza, a tak to trochu podcenili. Hráli jsme navíc proti nažhavenému soupeři, který chtěl alespoň neprohrát a bojoval o každý míč. A také proměnil jeden z protiútoků a prohrávali jsme 0:1. Ve druhé půli jsme udělali nějaké změny v sestavě, začali jsme si vytvářet hodně standardních situací a díky nim se nám podařilo zápas otočit. Jsem velice rád, že už máme postup v kapse. Je to dobrý pocit a všichni se těšíme na další zápasy. Dám teď příležitost i těm, kteří hráli méně, v každém případě ale nechceme prohrávat. Už kvůli fanouškům.

Maletín - Lesnice 0:1 (0:1)

Branka: 37. Seidl.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Byl to vyrovnaný zápas až do 55. minuty, kdy jsme dostali naprosto zbytečnou červenou kartu. Pak už se ale hrálo pouze na bránu Lesnice. Nevím proč, ale v deseti jsme hráli daleko lépe než v jedenácti. Bohužel jsme ale nedali gól. Soupeř zase skóroval po naší chybě. A to okolo desáté minuty kopal i penaltu, kterou však Pagáč chytil. Co se pak týče našich šancí, tak jsme dali břevno a několikrát jsme stříleli z blízkosti brankáře.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Poslední výhra byla s Maletínem a ta další znovu s Maletínem. První poločas byl z naší strany asi nejlepší na jaře. Domácí jsme přehrávali a nebýt špatné koncovky, mohlo to být mnohem více než jen 1:0. Zahodili jsme penaltu i ty největší šance. Gól dal náš nejlepší střelec jara, levý obránce Daniel Seidl, který si to zaslouží. Je to sice sparťan, ale přístup k tréninkům i zápasům má příkladný. Je ale pravda, že po vyloučení soupeřova hráče nám trošku došly síly, neudrželi jsme balon vepředu a domácí nás začali přehrávat. Poslední pětiminutovka pak byla opravdu infarktová, kdy Glozyga vytáhl tři neskutečné zákroky, kterými nás udržel ve hře o tři body, které jsme nakonec získali. Pomohlo nám tedy i trochu štěstí, které jsme neměli v průběhu téměř celé sezony. Vítězství je to směrem do koncovky více než důležité. Prostě jsme viděli v Maletíně stéblo, a tak jsme se ho chytili. A teď se potřebujeme přitáhnout, abychom mohli zvednout hlavu nad vodu. Za poslední dvě utkání musím také pochválit rozhodčí. Takhle to má vypadat.

Paseka - Bernartice 4:6 (0:4)

Branky: 60. Krejčí, 66. Martinák, 76. Vojtášek, 86. Mako - 3., 34., 46. a 64. P. Červeňák, 11. a 24. Kutal.

Zdroj: Michal Muzikant

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Trošičku jsme museli změnit taktiku. Museli jsme totiž do Paseky jet ve dvanácti lidech, a tak jsme změnili rozestavení na 4-5-1, ať nedostaneme rychle branku. A vycházelo nám to. Za stavu 2:0 nás parádně podržel gólman a do poločasu jsme skórovali ještě dvakrát. Pak už jsme hráli celkem v pohodě a všechno se nám dařilo. Až potom za stavu 6:1 nám začaly docházet síly, Paseka to otevřela a snížila na 6:4. Pak nám ale znovu pomohl gólman, díky kterému se domácí nedostali na kontakt. Kluky musím za tento zápas pochválit.

Libina - Loštice 2:1 (0:1)

Branky: 70. Procházka, 80. Bednář - 30. Mikeš (pen.).

Josef Mikeš (trenér Loštic): Do zápasu jsme vstoupili vlažně, jako by se soupeř měl snad porazit sám. Kazili jsme jednoduché přihrávky a vůbec nám to nešlo jako v posledních čtyřech zápasech. Sice jsme se pak dostali z penalty do vedení, ale bylo to prostě špatné. Ve druhém poločase jsme to chtěli změnit, nastavení hlav jsme ale nechali stejné. Některé dobře rozjeté akce jsme nedotáhli do konce a bojovnější domácí nás potrestali dvěma góly.

Troubelice - Šternberk B 2:3

(21. Kráčmar, 32. Vasiljev (pen.) - 36. Gábor, 50. a 80. John.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): Na úvod jsme dali dvě branky, měli jsme více ze hry a byli jsme v tlaku. Soupeř ale dokázal snížit ještě do přestávky a pak už nás začal přehrávat. Udělali jsme také jednu hrubou chybu v obraně a dostali jsme gól na 2:2. Hra se potom přelévala z jedné strany na druhou, šance přicházely na obou stranách a deset minut před koncem jsme inkasovali z rohu. Je to trošku zklamání.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Byl to pro nás těžký zápas, protože v sobotu všichni ti, kteří jsou za námi, vyhráli. Hřiště bylo navíc poměrně dost úzké, na což nejsme zvyklí. Pak jsme sice byli více na míči, ale soupeř šel do vedení po našich dvou laciných chybách. Snažili jsme se ale dál a ještě před poločasem jsme snížili. I druhý poločas nám pak vyšel, vyrovnali jsme a věděli, že to bude o jednom gólu. A ten jsme dali po rohu.