Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Protivanov 5:1 (3:0)

Branky: 16. Zapletal, 21. 37. a 88. Indra, 85. Juráš - 75. Fiedler.

Otto Jáně, trenér Olešnice: „Výsledkově se nám zápas popdařil. Vždycky ta poslední kola jsou plná spekulací, do kterých jsme se ale nechtěli nijak nořit. Má mise byla určena k záchraně a každým kolem jsme se chtěli trochu více vzdalovat sestupovým příčkám. Chci poděkovat celému našemu vedení, které záchrana I.A třídy stálo nemalé úsilí. Co se pak týká soupeře, tak ten odvedl kvalitní práci zejména v druhém poločase, což potvrdil gólem i nastřeleným břevnem."

David Novotný, trenér Protivanova: „Soupeř byl už od začátku lepší a vypracoval si několik vyložených šancí. My jsme je sice přežili, ale pak jsme si nechali dát gól přímo z rohu a na druhý gól jsme sopupeři nahráli. Hrozili jsme jen ze standardek, ale ani ty jsme neproměnili a do poločasu ještě inkasovali. Druhá půlka byla podobná. Podařilo se nám snížit, ale už jsme si nevyvinuli potřebný tlak. Soupeř nám bohužel dal další dva góly. Olešnice je za mě nejlepší tým, proti kterému jsme na jaře hráli."

Náměšť na Hané - Lesnice 0:4 (0:0)

Branky: 61. Klemsa, 72. Křenek, 74. Faulammer, 79. Roubalík.

Jiří Navrátil, trenér Náměšti na Hané: „Hráli jsme už jen v jedenácti a nastoupilo to, co mělo ruce a nohy. Do 60. minuty jsme to nějak vydrželi a pak už fyzicky odpadli a Lesnice zaslouženě vyhrála. My už se těšíme na dovolenou a na volno. Snad to bude příští rok o něco lepší. Úkol - záchranu jsme splnili a tak musíme být spokojeni. Na lepší hru zkrátka není materiál."

Jan Knobloch, trenér Lesnice: „Je to taková třešnička na dortu, že jsme konečně zdolali náš neoblíbený tým Náměšť na Hané - Fišara. Ten nám tentokrát gól nedal a naopak my jsme rozhodli čtyřmi brankami a skončili čtvrtí v tabulce. To je náš historický úspěch. Branky padly po pěkných akcích + jedna kuriózní, kdy náš zraněný hráč ležel v šestnáctce, Roubalík vystřelil a od zadnice Jakuba Faulhammera se míč odrazil do sítě. Jinak tedy bylo vidět, že Náměšť to už dohrává tak nějak ztěžka a o to to pro nás bylo lehčí. Trochu mě mrzí chování domácího trenéra, kterému ani nestálo za to, aby nám šel po zápase podat ruce. Přijde mi to trochu neuctivé. Něco podobného jsme ale viděli minulý víkend, kdy náš dorost porazil Nový Malín a a stalo se úplně to samé."

Troubelice - Olomouc-Chomoutov 0:0

Bruno Nezval, trenér Troubelic: „V posledním utkání sezony jsme chtěli vyhrát a posunout se na čtvrté místo tabulky, které pro nás bylo ve hře. Utkáni bylo opratrnější, hosté to více zavřeli a čekali, co vymyslíme. Byli jsme na míči, ale ne na dostřel. Stav 0:0 odpovídal v prvním poločase. V tom druhém jsme se ještě více snažili dát kýženou branku, od 70. minuty jsme měli tři šance. Trefili jsme tyč a soupeř dvakrát vykopával z brankové čáry. Chomoutov hrál vabank, potřeboval vyhrát, otevřel zadní řady a už nechával pět hráčů na naší polovině. I on tam měl zajímavé momenty, museli jsme být v obraně pozorní. Za mě hodnotím sezónu jako úspěšnou. Po problémech na začátku soutěže nebylo čtvrté místo daleko. V utkání, které bylo pro mě posledním v Troubelicích, jsem se chtěl rozloučit vítězstvím. Hráčům, vedení a fanouškům chci poděkovat za pěkné dva roky."

Marek Rigo, trenér Chomoutova: „Jelikož se zápas přeložil na sobotu, tak nám chyběli čtyři hráči základní sestavy. Snažili jsme se vyhrát a udržet se, bohužel se to ale nepovedlo. Nějaké náznaky šancí jsme měli, ale v druhém poločase už nám došly síly. I kvůli tomu, že jsme neměli hráče na střídání a síly už se prostě obnovit nedaly. Posledních deset minut už nám nešly nohy a kdybychom dostali gól, vůbec bych se nedivil. Bohudík byly Troubelice v zakončení ještě horší než my. Život jde ale dál a popereme se o to znovu v I. B třídě. Bude to ale těžké, také tam totiž budou kvalitní soupeři. Srážel nás letos útok. S 39 nastřílenými brankami to prostě jít nemůže. I devět remíz je moc. Klidně z nich mohlo být takových pět vítězství. Zejména nás mrzí zápas v Náměšti. To jsou body, které nám mohly dopomoci k záchraně. Těm, co se udrželi, gratuluji."

Postřelmov - Loštice 1:0 (0:0)

Branka: 64. Picka.

Radim Netopil, trenér Postřelmova: „Na obou týmech bylo vidět, že každý má svých problémů dost a bylo to na obou stranách dost polátané. V prvním poločase byli nebezpečnější hosté, kteří si vypracovali jednu dost nebezpečnou dvojšanci. Gólman chytil samostatný únik a dorážka šla vedle. My jsme si nevypracovali vůbec nic. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, vytvořili si i tlak, ale také jsme udělali jednu chybu. Zachránil nás ale gólman a tím nám umožnil zápas i vyhrát. Gól jsme dali po pěkné kombinaci. Myslím si ale, že by zápasu slušela remíza, která by nám tak jako tak postup zaručila."

Josef Mikeš, trenér Loštic: „Byl to jeden z našich povedenějších jarních zápasů. V prvním poločase jsme mohli něco proměnit, bohužel se to ale nepodařilo a bohužel jsme po přestávce inkasovali. Pak už se na výsledku nic nezměnilo. Zápas byl vyrovnaný a rozhodl prostě ten jeden gól. Kdybychom ho dali my, asi bychom vyhráli my."

Plumlov - Libina 9:1 (3:0)

Branky: 18. a 59. (pen.) Frantík, 23., 36., 52. a 75. Hladký, 47. Kiška, 78. Zabloudil (pen.), 80. Kšenzulák - 65. Bartoněk (pen.).

Martin Langman, kapitán Libiny: „Jeli jsme do Plumlova s tím, že jsme zachráněni a většina lidí na to už rezignovala. Chyběli nám i čtyři hráči základu, kteří z nějakých důvodů nemohli nastoupit. A podle toho to tak i vypadalo. Navíc musím říct, že Plumlov měl štěstí a skoro každá jeho střela skončila gólem. Výsledek hovoří za vše. Uvidíme, jak to bude vypadat příští rok."

Určice - Maletín 4:1 (4:0)

Branky: 20. Halouzka, 27. Grulich, 28. Kiška, 38. Slezák - 54. Michalčák.

Petr Gottwald, trenér Určic: „Tento zápas byl během prvního poločasu plně v naší režii a o přestávce už byl v podstatě rozhodnut. A to jsme ještě nedali penaltu a spoustu šancí. Druhý poločas už bych raději vymazal, protože kluci si začali dělat co chtěli. Už měli přece jen v hlavách oslavy. A tak jsme v něm jen inkasovali ze standardní situace. I tak jsme si ale nějaké šance, po kterých padly tyčky a břevna, vytvořili. Jsem rád, že jsme po jaře neporaženi. Potom propukly oslavy a pořádně jsme si to užili. Nyní si chvíli od fotbalu odpočineme a vrhneme se znovu do práce."

Paseka - Bludov 5:4 (4:2)

Branky: 1., 19. a 32. Bareš, 19. Geier, 57. Mako - 10. Schwarzer, 24. Sadil, 84. a 90+3. Kohout.

Jiří Kohout, trenér Bludova: „Asi už toho kluci měli dost. Při rozcvičce se nám totiž zranil Daniel Španihel, kterého znovu chytil stehenní sval a po čtyřech minutách musel střídat. Matouš Hubáček pak dostal přes kotník a skončil na JIPce a pustili jej až včera. Měl sraženinu v kotníku a museli mu ředit krev. Pak jsme museli střídat další dva hráče kvůli zranění. No ale alespoň si zahráli dorostenci. Co se pak týče zápasu, tak jsme nezachytili začátek a v první minutě dostali gól. I druhý jsme pak dostali po naší chybě. Skončili jsme ale jako nováčci pátí a já jsem s tím spokojen. Všechny hráče musím pochválit. Pokud takhle budou makat i dál, tak se v I. A třídě neztratíme. Sice nám končí Martin Doskočil a Štěpán Dudycha se bude věnovat hokeji v Jihlavě a Michal Dudycha zase chytá hokej v Šumperku. Budeme tedy muset místo nich někoho nalákat. Třeba naše kluky, kteří přestoupili do Šumperka."


Načítám tabulku ...