1 z 8
Další

Olešnice - Pivín 4:0 (1:0)

Branky: 26. Olejník, 47. Kolomazník, 71. Kocourek, 75. Heinz (pen.).

Alexandr Bokij (trenér Olešnice): Pivín byl dobrý manšaft, který se u nás snažil uhrát alespoň remízu. Částečně se mu také dařila kombinace, my jsme ale byli kvalitnější a navíc se nám dost vyvedl druhý poločas. Tam už soupeř neměl ani jednu šanci. Myslím, že to byl náš nejlepší výkon za celou dobu, co u týmu působím.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Jeli jsme na hřiště soupeře, který naší tabulce vévodí a věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. To se také potvrdilo. Soupeř byl silnější v mezihře i na balonu. Pro nás to byl zápas hodně o běhání a bránění, dostali jsme se ale také do některých šancí. Soupeř naopak proměnil snad všechno, do čeho se dostal. Po poločase jsme se nevzdávali a chtěli s tím ještě něco udělat, stal se ale přesný opak. I přes další branky jsme však stále neskládali zbraně. Soupeř už nás ale přehrával. Z naší strany to nebylo nic hrůzostrašného. Teď se musíme připravit na Plumlov, kde nejspíš zase my budeme tvořit hru a muset něco vymýšlet. Už včera jsme se na to tak trochu připravovali, v pátek to doladíme a snad v neděli složíme reparát.

Bernartice - Protivanov 4:0 (2:0)

Branky: 17. Kutal, 22. Dubovan, 72. P. Červeňák, 84. Kaleja.

Ondrej Žiga (trenér Bernartic): Znovu se potvrdilo, že doma hrajeme úplně jinak, než venku. Protivanov jsme přehráli. Zpět do stoperské dvojice jsme vrátili Tomáše Dubovana s Martinem Červeňákem a Tomáš se nám odvděčil gólem hlavou na 2:0. Pak jsem prostřídal pár kluků a byla to zase hra, kterou jsme hrávali dříve. Ta horší série v posledních zápasech byla prostě taková nováčkovská daň. Na podzim nás totiž nikdo neznal a měli tendenci nás podcenit. Teď už se na nás všichni připravují. Jinak už jsme tedy ve fázi budování manšaftu na novou sezonu. Máme vytipované i potenciální posily. Chceme sezonu v klidu dohrát a poctivě se připravit. Máme už domluvené i nějaké přáteláky.

Miroslav Takáč (trenér Protivanova): Před Bernarticemi klobouk dolů. Je to vynikající manšaft. Jeden jejich útočník byl jako z Brazílie. My sice většinou působíme poměrně fotbalově, ale proti takovému soupeři jsme neměli nárok. Ti měli za zápas snad sto střel a kdyby to všechno trefovali, tak kdo ví, jak by to skončilo. Oproti této soutěži jsou neuvěřitelně napřed. Teď o víkendu k nám přijede ještě Olešnice, toto byl zatím ale suverénně nejlepší manšaft, proti kterému jsme hráli. Takovou kvalitu směrem dopředu jsem často neviděl ani v divizi.

Plumlov - Libina 3:4 (1:1)

Branky: 19. a 88. (pen.) Hladký, 50. Kotlán - 6. a 48. Beneš, 67. Bartoněk, 79. Hrabáček.

Karel Frantík (hrající trenér Plumlova): Zápas jsme chtěli určitě vyhrát a tabulkově poskočit nahoru. Na druhou stranu ale přijela Libina hrající o holý život a v zápase chtěla více. My jsme naopak byli všude pozdě a působili jsme dost ospale. Dostali jsme navíc takové nešťastné góly a neproměnili své šance. I přes horší hru jsme tedy klidně mohli dát více gólů a vyhrát. Je to veliká škoda. Teď jedeme do Pivína, tak snad to nějak dopadne. Půjdeme do toho naplno.

Lesnice - Bludov 0:1 (0:0)

Branka: 81. Venouš.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Je to špatné. Situace začíná být kritická. Nicméně stále je ve hře patnáct bodů, tak věřím tomu, že to zachráníme. Co se ale týče zápasu, tak fotbal se v něm hrál jen prvních dvacet minut, a to naší zásluhou. Zbytek zápasu už byla křápaná okresní úrovně. To mě mrzí hlavně vzhledem k návštěvě, která k nám do Kozel arény přišla. Soupeř pak rozhodl z ojedinělé, byť opravdu pěkné akce. Co mě ale opravdu mrzí, že hrajeme o záchranu a náš výkon byl jako špatný sex. Bez emocí a absolutně bez potence. Pokud takhle budeme pokračovat i v dalších zápasech, tak se asi nezachráníme. Doufám, že se hráči proberou, protože tohle byla opravdu parodie na fotbal. Přitom pro ně děláme všechno. Kupujeme vesty, televizi do kabiny, sestříhávám jim zápasy, mají autobus a veškeré další vybavení oni se nejsou schopni vydat na tisíc procent, když se hraje o záchranu.

Jiří Silný (trenér Bludova): Zápas to byl vyrovnaný. V prvním poločase jsme ale nehráli dobře. Soupeř pak měl sice nějaké nákopy, šance ale vyloženě ne. V poločase jsme si řekli nějaké věci a trochu jsme prostřídali a byli jsme pak aktivnějším a lepším mužstvem. V 81. minutě se nám pak podařilo vstřelit branku poté, co nám sudí dvakrát nechal výhodu a Venouš to krásně trefil do šibenice. Tuto výhru bereme všemi deseti, protože to byl zápas v podstatě o šest bodů. Jsme teď před Lesnicí o tři a navíc máme lepší vzájemné zápasy. Teď to potřebujeme potvrdit doma s Náměští.

Náměšť na Hané - Troubelice 4:0 (2:0)

Branky: 2. Dostál, 12. Fišara, 67. a 73. Šoupal.

Michal Hrubý (trenér Náměšti na Hané): Hráli jsme proti na jaře výborně hrajícím Troubelicím. Přistoupili jsme k utkání tak, že jsme si šli za třemi body, ale ne za cenu změny našeho herního stylu. Udělali jsme tedy v sestavě tři změny, abychom dali šanci i hráčům, kteří výborně trénují. Nemyslím si ale, že výsledek 4:0 odpovídá, jelikož byly šance na obou stranách. Byli jsme ale lepší a výhru jsme si zasloužili. Od kluků byl zápas dobře zvládnutý. A to i od těch, kteří toho zatím tolik v základu nenahráli. Zkrátka nám i oni pomohli udržet kvalitu, kterou se chceme prezentovat stále.

Pavel Vasiljev (trenér Troubelic): Opět jsme dostali dva rychlé góly a pak už jsme se nezvedli jak psychicky, tak ani technicky či morálně. Musím ale říct, že Náměšť překvapila kvalitní hrou. Navíc hrála velice ukázněně a pěkně kombinačně. Jde vidět, že je tam teď dobrý realizační tým a celkově to tam jde nahoru. Na druhou stranu nám chybělo pět hráčů základní sestavy. Na to se nechci vymlouvat, ale oslabení to prostě bylo. Škoda některých našich neproměněných šancí.

Šternberk B - Paseka 0:2 (0:1)

Branky: 36. Jelínek, 50. Martinák.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Chtěli jsme vyhrát a byli jsme možná i trochu víc na míči. Soupeř se na nás ale dobře připravil. Do pár šancí nás sice pustil, ale my jsme je bohužel neproměnili. Potom měl jednu standardku, kterou jsme si nepohlídali. Pak už to z naší strany byla jenom křeč. Kluci se snažili, vyrovnat nám ale nebylo souzeno. Ve druhé půli jsme pak dostali i druhý po pěkné akci. To je tak asi všechno, co k tomu mohu říci.

Loštice - Maletín 7:2 (5:0)

Branky: 8. Faltýnek, 11. Mikeš, 15., 69. a 77. Tomaščák, 36. a 45. Šmirg - 58. Bartošík (pen.), 86. Michalčák (pen.).

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Z naší strany nepovedený zápas, ve kterém nás srazily individuální chyby. A po patnácti minutách už to bylo 0:3, takže prakticky po zápase. Takový výsledek se, když navíc nic nezměníte, otáčí opravdu špatně. Hráli jsme hrozně, vytvořili jsme hromadu individuálních chyb, byli jsme odevzdaní a opravdu nevím, co k tomu dál říct. Když jsem minule řekl, že to byl náš nejhorší zápas v sezoně, tak tento byl ještě horší.