Předchozí
1 z 8
Další

Pivín - Bludov 2:0

Branky: 61. T. Ježek, 89. J. Ježek.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Věděli jsme, že nás rozhodně nebude čekat nic jednoduchého. Nejen, co se týče soupeře, ale i skrze terén. Celý týden tady totiž pršelo. I z tohoto důvodu byl fotbal takový neslaný - nemastný. V konečném zúčtování jsme se s tím ale dokázali vyrovnat. Bylo totiž jasné, že ten, kdo dá první gól, na nějakých 99% vyhraje. Jsem rád, že jsme potvrdili, že doma umíme na každého sopueře. Chci také poděkovat klukům, že to na takovémto terénu zvládli a dokázali podzimní část zakončit výhrou.

Jiří Silný (trenér Bludova): Soupeř byl kvalitnější, nám ale vyhovoval těžký terén. První poločas jsme uhráli v pohodě 0:0, pak jsme ale inkasovali z krásného a rychlého protiútoku. Druhý jsme pak dostali až v úplném závěru. Je to škoda, sahali jsme po remíze, ale nedosáhli jsme. Jsem rád, že už to skončilo a my si už můžeme odpočinout, potrénovat a doufám, že se na jaře hodně zlepšíme. Na závěr musím říct, že mi bylo líto domácího správce hřiště. Když jsme tam přijeli, přivítalo nás nádherné hřiště. A to jsme během zápasu totálně zničili. Bylo to zkrátka oraniště.

Bernartice - Olešnice 1:3

29.Kutal - 26. Šichor, 45. Novotný, 79. Vlk.

Ondřej Žiga (trenér Bernartic): Byl to dobrý zápas. Chtěli jsme si to s Olešnicí rozdat, ale bylo vidět, že ta je na prvním místě zcela zaslouženě. První branku jsme dostali úplně zbytečně. Dokázali jsme ale vyrovnat a dostat se na koně. V poslední minutě nastavení jsme ale inkasovali podruhé po takové školácké chybě a ve druhém poločase jsme měli více ze hry. Soupeř už to ale ukopal. Rozhodčí po zápase oba celky chválili, že to prý mělo parametry krajského přeboru. A to i včetně divácké kulisy, když dorazilo přes 400 lidí. Ani dýmovnice nechyběly. My teď potrénujeme a příští rok na to znovu vlítnem.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Hrál první s druhým a to také odpovídalo parametrům zápasu. Tento fotbal navíc přilákal i spoustu lidí. Oficiálně bylo hlášeno 400, já byl ale klidně řekl, že jich mohlo být přes 500. A to je pro krajský fotbal parádní vizitka. Naši výhru přikládám k tomu, že je naše mužstvo zkušenější. Jsem také nesmírně rád, že soupeř, který prohrál, nám za utkání poděkoval a popřál nám, ať se nám v soutěži i nadále daří. A to přitom ještě nevěděli, že se další zápas už hrát nebude.

Šternberk B - Plumlov 3:1

Branky: 11. Mudrák, 16. Pavela, 89. Blechta - 21. Hladký.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Terén byl těžký, ale jelikož máme mladé a lehkonohé hráče, tak nám to určitě vyhovovalo více než soupeři. Dařilo se nám narušovat jeho rozehrávky a z toho jsme si vytvářeli šance. Dali jsme také dva rychlé góly. Pak si ale kluci asi mysleli, že to půjde samo, přestali hrát zodpovědně, začali faulovat u vlastní šestnáctky a poměrně rychle jsme inkasovali. Do druhé půle jsme šli s tím, že už nesmíme tak faulovat, a to se nám i dařilo. Byli jsme už mnohem lepší, ale stále jsme nemohli dát ten důležitý třetí gól. Nakonec jsme ale využili brejk v samotném závěru.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Ve Šternberku byl poměrně těžký terén. Asi tam dost silně pršelo a den předtím tam navíc hrálo jejich áčko. Podmínky ale byly pro obě strany stejné. Soupeř měl pak mladší mužstvo a tudíž i o něco běhavější. Celkem brzo jsme dvakrát inkasovali, pak se nám podařilo snížit a v prvním poločase to byla ještě taková přetahovaná. Po přestávce už ale soupeř hru kontroloval a nám se nepodařilo vytvořit nic, čím bychom jej mohli nějak výrazněji ohrozit. Spíše jsme my přežili několik dalších útoků. Šternberk vyhrál zaslouženě.

Náměšť na Hané - Loštice 1:3

Branky: 21. Nepožitek - 37. a 77. Mikeš, 67. Kobza.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Byli jsme už kompletní a ač to zní možná trochu paradoxně, byl jsem s naším výkonem spokojen. Bohužel jsme ale zase měli smůlu a neproměňovali jsme šance. Herně jsme ale byli lepší. Soupeř měl ale také svou kvalitu, vždyť má v podstatě tři mužstva. Kromě áčka a béčka i céčko. Kluky jsem musel pochválit a teď uvidíme, jestli se nám podaří posílit. Řekl bych ale, že spíš moc ne. Pokud ale budeme kompletní a budeme hrát stejně, jako proti Lošticím, tak určitě šanci na záchranu mít budeme. Spodek je přece jen vyrovnaný a s těmito mužstvy okolo budeme hrát doma.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Utkání to bylo vyrovnané. V prvním poločase jsme při soupeřových šancích měli i trochu štěstí. Ve druhé půli to z nás ale spadlo, začali jsme trochu více napadat a dali jsme dva góly. Soupeř navíc ještě neproměnil penaltu.

Troubelice - Lesnice 2:1

Branky: 18. Křivánek, 61. Janíček - 40. Faulhammer.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Historicky se nám v Troubelicích úplně nedaří. Jak výsledkově, tak ani herně. Tentokrát to však herně špatné nebylo. Prvních dvacet minut nás domácí přehrávali a nakonec šli i do vedení. Pak jsme ale převzali otěže zápasu my a pět minut před půlí jsme vyrovnali. Druhý poločas rozhodla smolná situace, kdy jsme si v podstatě dali vlastní gól. Fotbal byl ale jinak, na naše poměry, dobrý. Hodně toho pochytal náš gólman a my jsme měli také nějaké ty tutovky. Bohužel jsme ale netrefili bránu. Dva góly nám pak neuznali kvůli ofsajdu. První byl jasný, ten druhý už byl takový fousový. Byl to typický remízový zápas, domácí ale byli šťastnější.

Paseka - Maletín 6:1

Branky: 14. Písek, 15. Bareš, 17. a 41. Mako, 22. Kučera (pen.), 52. Kučera - 37. Jedelský (pen.).

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Po individuálních chybách mezi čtrnáctou a dvaadvacátou minutou jsme dostali čtyři góly a pak už se zápas v podstatě jenom dohrával. Ve druhém poločase už byla hra vyrovnanější, ale soupeř měl i tak více ze hry. Nějaké šance jsme si sice vytovřili, ale neproměnili jsme je a zápas jsme nezdramatizovali. Konečný výsledek je tedy pro obě strany zasloužený. 

Protivanov - Libina 2:1

Branky: 66. Grmela, 72. Závodný (pen.) - 42. Bednář.


Načítám tabulku ...