1 z 8
Další

Plumlov - Pivín 1:0

Branka: 72. Kolařík.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Zápas to byl dost vyrovnaný. My jsme ale přece jen asi měli trochu více ze hry. Pivín zase hrozil z protiútoků. Musel asi trochu přeskupit řady, protože se jim hned v páté minutě zranil útočník. Asi to na ně také trochu mělo vliv. Byli jsme ale nebezpečnější a vytvořili si více čistých gólovek. Nakonec to rozhodl jeden gól ve druhé půli a výhra je to, alespoň za mě, zasloužená.

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Byl to pro nás poměrně těžký zápas. Soupeř hrál nepříjemně a my jsme měli problém se s tím vypořádávat. Ani moc šancí jsme neměli. Náš gól z páté minuty navíc neplatil pro ofsajd. Pak jsme měli ještě dvě šance, nicméně hra v první půli byla vyrovnaná. Do druhého poločasu jsme si řekli, že musíme pokračovat v nastoleném stylu, v 72. minutě jsme ale udělali vzadu menší chybičku, kterou soupeř okamžitě potrestal. My jsme pak vyvinuli tlak, ale nevyrovnali jsme. Fotbal holt kolikrát o tom jednom jediném gólu je. Musíme jít dál a soustředit se na další zápas.

Náměšť na Hané - Bludov 4:1

Branky: 27., 32. a 53. Fišara, 90. Šoupal - 62. Schwarzer.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Soupeř byl více na míči a vypracoval si i více šancí. Bylo na něm ale vidět, že dal do té doby pouhé čtyři branky. I když nás díky výšce převyšoval při standardkách, my jsme hrozili z brejků. A také jsme měli Míru Fišaru, který ze svých zhruba osmi šancí dal tři góly. Pro soupeře to nebyl šťastný zápas. Kdyby mu to tam padlo, mohl u nás i vyhrát. Asi nemá, oproti nám, toho správného střelce. Za tři body jsme rádi. Teď máme doma Šternberk, tak uvidíme, jestli se nám to podaří. Kdybychom vyhráli, byl by ten podzim už trochu přijatelnější. Stejně to ale bude těžké.

Jiří Silný (trenér Bludova): Věřil jsem, že můžeme v Náměšti něco uhrát. Soupeře jsem měl přečteného, bohužel ale hráči nejsou zatím schopni splnit základní věci týkající se fotbalových dovedností. Za první poločas jsme si nechali snad třikrát utéct Fišaru, ač jsem na něj kluky upozorňoval. Nebyli ho ale schopni eliminovat, a tak jsme prohrávali 0:2. Na druhou stranu jsme ale měli nějakých šest brankových příležitostí, které jsme neproměnili. O poločase jsem se týmu snažil nalít do hlav trochu sebevědomí, ale i přesto, že jsme pak asi osm minut hráli na jednu bránu, nedali jsme znovu nic. Fišara nám místo toho dal třetí gól. Podobnou šanci měl za minutu i náš hráč, ale vyřešil ji naprosto hloupě. Naše snížení už pak byla jen taková labutí píseň. Čtvrtý gól, který jsme dostali těsně před koncem, už pak vůbec nic neřešil. Musíme teď hlavně pracovat a nějak se z toho srabu dostat.

Olešnice - Protivanov 7:0

Branky: 32., 36., 57. a 80. Vlk, 43. Kopa, 51. Olejník, 61. Heinz (pen.).

Otto Jáně (trenér Olešnice): Protože nám chyběla řada hráčů, podali jsme kvalitní kolektivní výkon. Zápas nás stal spoustu sil. Když se totiž vyhraje takhle jednoznačně, tak si každý myslí, že soupeř hrál špatně. Pokud ale chcete dávat více branek, tak musíte hrát opravdu ve vysokém tempu. Jsem spokojen, že i kluci, kteří nastoupili a nahradili naše opory, splnili očekávání.

Bernartice - Paseka 5:2

Branky: 2. a 79. Červeňák, 30. Planý, 87. Kutal, 90. Prachař (pen.) - 39. Kučera, 48. Mako.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Brzy jsme vedli 2:0 a soupeř těsně po začátku druhého poločasu dokázal srovnat. Šli jsme tedy do rizika a poslal jsem na hřiště další útočníky. Nakonec se nám podařilo dát z přímáku gól a Paseka rezignovala. Nakonec jsme dali ještě další dvě branky. Zápas hodnotím jako vydařený. Těší mě i velká divácká kulisa. Na to, jak jsme malá obec, tady přišlo okolo 300 lidí.

Šternberk B - Troubelice 0:1

Branka: 90+5. Vlček.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Zápas se mi hodnotí dost blbě. Měli jsme v sestavě sice pár mladých hráčů, na druhou stranu ale byli z áčka. V prvních dvaceti minutách jsme si vytvořili nějaké šance, ale bohužel jsme je nevyužili. Soupeř pak převzal iniciativu a zjistil, že se s námi dá hrát. Ve druhé půli byl mnohem lepší než my a bohužel jsme v páté minutě nastavení inkasovali po rohu, kdy se už asi kluci tolik nesoustředili.

Loštice - Libina 3:0

Branky: 39. Kobza, 65. Vykydal, 69. Mikeš (pen.).

Josef Mikeš (trenér Loštic): Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. V prvním poločase jsme dali sice jen jeden gól, šance jsme ale měli asi tři. Libina nás ohrožovala jen v nějakých pár situacích, jinak to obrana zvládla dobře. Druhý poločas už byl ale v naší režii. Přidali jsme další dvě branky a mohlo jich být i daleko více. Výhra je tak určitě zasloužená.

Lesnice - Maletín 2:0

Branky: 33. Barvíř, 59. Křenek.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Na Maletín se nám celkově nedaří. Tentokrát jsme ho ale přehráli a po zásluze získali tři body. Po dlouhé době to byl z naší strany i pěkný fotbal jak kombinačně, tak i přístupem. Odměnou pro útočníka Jakuba Barvíře pak byl gól, který dokáže dát jenom on. Jako jediný člověk na světě totiž dokáže používat nohu jako hokejku a z téměř nulového úhlu dokázal bekhendem překonat gólmana. Druhý gól pak dal stabilní střelec Křenek po krásné Kobzově průnikové přihrávce do brejku. Řešily se i tři těžké situace pro rozhodčího. Když jsme se po zápase dívali na video, tak ve dvou rozhodl správně. Penalta jak na Jedelského z Maletína, tak ani na našeho Balcárka nebyla. Co pak s pomocí asistenta posoudil špatně bylo, že vytáhl zákrok mimo šestnáctku. Tam Maletín ušetřil od penalty. Jinak se hrálo za krásného počasí před dobrou diváckou kulisou a za tři body jsme rádi. Také se nám potvrzuje, jak je dobré mít záložní B-tým. Momentálně nás totiž trápí velká marodka zkombinovaná s pracovními povinnostmi a díky tomu máme stále kam sáhnout. A to i když se zdá, že už ne. Kluci z béčka nám tedy pomohli skutečně hodně a řekli si i o místo v základní sestavě. Zaskakovat musel i Šebesta, který už dva roky fotbal nehraje. I on si vedl velmi dobře. Doufám, že v Libině naváženě dalším bodovým ziskem.