Předchozí
1 z 8
Další

Bernartice - Náměšť na Hané 8:3

Branky: 3. a 90. Kutal, 26. a 84. Šebesta, 40. a 54. Machů, 50. Červeňák, 66. Prachař - 10., 68. a 87. Řípa.

Ondřej Žiga (trenér Bernartic): Dali jsme brzy branku, to bylo důležité. Náměšť navíc byla slaboučká. Přijela pouze ve dvanácti lidech. Jelikož jsme si rychle vytvořili náskok, dal jsem pak šanci i náhradníkům, kteří toho zatím moc neodehráli. Nakonec jsme to dohráli v klidu. Pro diváka to byl asi takový nic moc zápas. Sice jsme dostali tři branky, ale to už vyplynula z naší hry. Každý si chtěl dát gól a vzadu nám už nikdo nezbýval. S výhrou ale spokojeni jsme a už nyní se těšíme na poslední kolo podzimu, kdy doma přivítáme Olešnici.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Chlapci z Bernartic mě upřímně překvapili. Byli opravdu vynikající. Ani jsem nečekal, že takové mužstvo tady v I. A třídě může být. Těším se na jejich zápas s Olešnicí. Nám tedy alespoň dobře zachytal brankář. Naše obrana byla totiž znovu slátaná, jako už tradičně. Mohli jsme ale dát více branek. Bohužel náš nejlepší střelec Fišara neměl svůj den. Za stavu 1:6 jsme totiž chodili do jedné šance za druhou. Soupeř vyhrál zaslouženě a my bohužel na víc nemáme. Jak to skončit mělo, tak to nakonec i dopadlo. Nyní nás čeká Olešnice, což bude asi hodně podobné. Pak už se budeme soustředit na poslední tři zápasy, tak uvidíme, jestli v nich něco uhrajeme.

Lesnice - Pivín 0:0

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Ač by se podle výsledku 0:0 mohlo zdát, že se diváci nudili a na hřišti se nic nedělo, tak to bylo přesně naopak. První poločas byl hodně vyrovnaný. Na poměrně těžkém terénu se hrál slušný fotbal s řadou šancí, které buď skončily na gólmanech, anebo mimo branku. Takovým vrcholem zmaru byla neproměněná penalta v asi 39. minutě, kdy náš Chřenek netrefil ani bránu. To byl možná i rozhodující moment. Ve druhém poločase jsme už, alespoň podle mě, dominovali. Kdyby ale existovala fotbalová viagra, tak bych jí koupil alespoň pět krabiček a aplikoval bych ji našim útočným hráčům. Bylo totiž až zarážející, co všechno nedokázali proměnit. Pivín na druhou stranu mohl rozhodnout z ojedinělých střel. Jedna krásná dalekonosná skončila na břevně a v úplném závěru pak jedna z nich lízala tyčku. Bohužel jsme přišli o body ve druhém zápase v řadě a doufám, že nám nebudou chybět. Jak napsal jeden můj známý: „Byl jsem v létě na pár festivalech a myslel jsem, že už žádné nebudou. V Lesnici jsem ale zažil festival zahozených šancí."

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Za bod jsme vzhledem k průběhu velice rádi. Soupeř byl silnější na míči a my jsme mu v prvním poločase darovali řadu šancí po vlastních hrubkách. Zaplať pámbů je ale nepotrestal, včetně pokutového kopu. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme trochu přidat. Což jsme sice i udělali, ale Lesnice přidala ještě o trochu více. Začala si vytvářet šance, ale znovu naštěstí žádnou z nich neproměnila. V týdnu budeme muset zapracovat na zlepšení výkonu, abychom mohli doma potvrdit naši domácí neporazitelnost a sebrali znovu všechny tři body.

Šternberk B - Bludov 3:1

Branky: 2. Komárek, 13. Dittrich, 88. Sedláček - 22. Schwarzer (pen.).

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a podařilo se nám vstřelit po velice pěkné akci rychlý gól. Druhý jsme pak přidali do patnácté minuty, když hosté špatně rozehráli a my jsme zachytili jejich nahrávku. Pak ale kluci jako by podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát a po chybě kopal soupeř penaltu, kterou proměnil. Potom jsme sice nějaké šance měli, ale hrozit začal hlavně Bludov. Řekli jsme si tedy, že si na to musíme dát pozor a ve druhém poločase jsme už na tom byli fyzicky lépe. Kluci se dostávali do šancí, ale stále měli problémy se zakončeními. Až úplně ke konci se jim to podařilo.

Jiří Silný (trenér Bludova): Přijeli jsme k soupeři a řekli jsme si nějaké pokyny. Bohužel jsme ale v první čtvrthodině dostali dva góly. Podařilo se nám ale nedlouho potom snížit a vytvořili jsme si ještě spoustu šancí po standardkách. Za druhý poločas jsme si už pak nezasloužili ani bod. Byli jsme špatní. I přesto jsme ale v závěru kopali roh, po kterém jsme dali gól. Rozhodčí ale odpískal faul, o kterém absolutně nikdo nevěděl, kde se odehrál. Prostě ho pískl. Navíc to udělal tak, že soupeř vzal míč ze sítě, bez nějakého pokynu jej nakopl dopředu a dal gól. Navíc nám dal ještě červenou kartu. I nepoměr mezi žlutými kartami je značný. Za ten závěr to remíza být měla. Není to ale stížnost, jen říkám fakta.

Olešnice - Troubelice 6:1

Branky: 26. Juráš, 31. Kopa, 39. a 49. Kocourek, 53. Zapletal, 79. Malínek - 82. Herman.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Bylo to znovu takové typické domácí utkání, kdy soupeř přijel a snažil se věnovat spíše obranné činnosti. Troubelice jsou ale mužstvo, které svou vnitřní organizaci hry má. Navíc za něj hrají šikovní hráči. Proto nám chvíli trvalo, než jsme dosáhli nějakého úspěchu. Kombinační hrou a důrazem na míč se nám to ale začalo dařit a z toho nakonec pramenil i ten výsledek.

Plumlov - Paseka 0:2

Branky: 4. Kučera, 56. Mako.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Po dlouhé době jsme prohráli. A myslím si, že se to vyvíjelo špatně už od začátku, kdy jsme inkasovali už ve čtvrté minutě. Od toho se odvíjelo i všechno ostatní. Soupeř byl navíc jeden z nejkvalitnějších, na kterého jsme zatím narazili. A to i přesto, že nebyl úplně kompletní. Herně jsme na tom byli možná i o trošku lépe, ale neproměnili jsme příležitosti. Paseka pak hrozila z brejků a jeden se jí podařilo využít. Pak už to bylo ještě těžší. Na začátku druhé půle jsme ale měli dvě, možná tři stoprocentní šance. Škoda, soupeř byl k poražení.

Maletín - Libina 2:1

Branky: 34. a 90+2. Richter - 85. Beneš.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Byl to velice vyrovnaný zápas, který rozhodlo naše štěstí. Dali jsme v nastavení gól na 2:1. Spravedlivá by tak asi byla remíza. Štěstí se ale konečně přitočilo i na naši stranu, za což jsem moc rád. Musím ale říci, že kluci hráli na hranici svých možností. Navíc jsme udrželi domácí neporazitelnost, což je takový bonus.

Loštice - Protivanov 0:0

Josef Mikeš (trenér Loštic): Z mého pohledu ten zápas moc fotbalové krásy nepobral, což bylo nejspíš ovlivněno i terénem. Bylo to pak jenom o tom, kdo využije šanci. To se ale ani jedné straně nepovedlo. My jsme mohli skórovat v poslední minutě, ale nedali jsme to. Remíza tak je asi zasloužená.