1 z 8
Další

Bludov - Maletín 4:1

Branky: 2. Španihel, 30. Hél, 79. a 81. Kašpar - 42. Jedelský.

Jiří Silný (trenér Bludova): Zápas jsme zvládli. Tentokrát jsme dokázali proměnit své šance, kterých jsme si vypracovali spoustu. Soupeř byl malinko oslabený, protože mu chyběl útočník, ale nebyl to podle mě důvod naší výhry. Vyšly nám standardky, hráli jsme aktivně a já jsem s tím spokojen. Jenom je trochu problém, že se nám zranili dva hráči a nevím, jestli budou moci příště nastoupit. Budem ale bojovat dál.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Hráli jsme blbě a prohráli zaslouženě. Musím k tomu ale dodat, že momentálně hrajeme jen s kostrou týmu. Jeli jsme tam prakticky v jedenácti. O poločase jsem ještě vystřídal kapitána a hra podle toho vypadalo. Předváděli jsme i individuální chyby a neuměli jsme si ani pořádně přihrát. Špatně se mi k tomu hledají nějaká další slova.

Náměšť na Hané - Šternberk B 2:6

Branky: 26. Řípa, 88. Dostál (pen.) - 18. Komárek, 27. Gábor, 30. Dittrich, 67. Koudela, 83. Mikula (pen.), 86. Blechta.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Byla to další smutná událost. Dělali jsme hrubé chyby v obraně, kvůli kterým jsme zase prohráli. Zápas to byl jinak ale vyrovnaný. Stačil ale nějaký centr do vápna, který znamenal další gól. Z pěti takových chyb jsme dostali čtyři branky. Naše obrana je holt tristní. Tam bude potřeba se zlepšit a uvidíme, jestli to nějak do budoucna půjde nebo ne.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): V zápase jsme tentokrát více použili mladé kluky z dorostu. A jako trenér musím říct, že jsem spokojen, protože kluci plnili hned od začátku to, co plnit měli. Brzy jsme dali i gól a byli jsme i nadále fyzicky lepší. Brzy jsme pak sice inkasovali, už za minutu nám tam ale spadl takový náhoďák, který kluky nakopl. Potom jsme to už drželi ve své režii, byť ve druhém poločase byla taková pasáž, kdy Náměšť klidně mohla snížit. Podržel nás ale brankář a dokázali jsme zvýšit na 3:1. Pak jim ještě gólman chytil penaltu a bylo v podstatě po zápase. Všichni v týmu jsme tak spokojeni.

Paseka - Olešnice 1:1

Branky: 80. Kučera - 45+1. Olejník.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Co se týče utkání, tak jestli to měl být zápas prvního s druhým a přehlídka nějaké fotbalovosti, tak musel být divák zklamán. Z naší strany to byl podprůměrný výkon a to samé ze strany domácích. Připomínalo to tedy spíš souboj o záchranu. Více to asi nemá cenu rozvádět.

Protivanov - Plumlov 1:1

Branky: 9. Kotlán (vl.) - 18. Plajner.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Tentokrát to z naší strany bylo trochu slabší. Dali jsme si navíc ještě brzkého vlastence. Pak se nám sice povedlo vyrovnat, ale hlavně v druhé půlce jsme byli slabším týmem. Soupeř si vytvořil hodně šancí a ubránili jsme to spíše se štěstím. My jsme si sice také vytvořili nějaké příležitosti, ale určitě nebyly tak velké, jako ty jejich.

Troubelice - Bernartice 3:4

Branky: 56. a 86. Vasiljev, 90. Kráčmar - 14. Kaleja, 40. Žiga, 69. Červeňák, 83. Kutal.

Ondřej Žiga (trenér Bernartic): Utkání bylo spíše bojovné. A to z obou stran. My jsme ale dávali branky. Když už jsme vedli 4:1, tak jsem prostřídal a poslal na hřiště tři kluky z lavičky. Soupeř pak dal druhou branku a v 90. minutě i třetí. Pak jsme to ale už ukopali. Klukům jsem tu šanci dát chtěl, když už s námi jeli takovou dálku. My to bohužel máme daleko všude.

Pivín - Loštice 3:1

Branky: 15. Hyžďál, 52. a 68. Svozil - 78. Tomášek.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Řeknu to krátce. Zápas to byl vyrovnaný. První gól jsme dostali po pěkné střele, se kterou asi nešlo nic dělat. Pak jsme ale dostali další dva góly po našich dvou hrubkách. Za ty nás prostě soupeř potrestal a zaslouženě vyhrál. Když budeme dělat takové chyby i nadále, tak venku holt slavit nebudeme.

Libina - Lesnice 1:1

Branky: 90. Šenk - 16. Křenek.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Hráli jsme s tabulkově vyovnaným týmem a jeli jsme tam pro tři body. Bohužel ale máme jen jeden. Začali jsme ale dobře a prvních dvacet minut jsme Libinu vyloženě přehrávali. Dali jsme také pěkný gól po souhře dvou našich útočníků, kdy Barvíř nahrával Křenkovi a ten prostřelil gólmana. Takových situací v tom zápase ale bylo více. A pak přišel hodně smolný moment, kdy musel po nevynuceném střetu odstoupit Martin Bittner kvůli naštípnutému žebru a bude mimo do konce sezony. Pak přišla zhruba půlhodinová pasáž takového čistého boje. Libina hrozila v podstatě jenom ze standardek a dvakrát jsme měli štěstí, když míč skončil na tyči. Když už jsme si mysleli, že máme tři body, tak nastala taková zvláštní situace. Arbitr rozhodl zvláštním způsobem, naši hráči přestali hrát a Libina toho využila. Museli jsme hasit tu situaci faulem a po standardce Libina se štěstím vyrovnala. Přijít v tak důležitém utkání o vítězství v 90. minutě je prostě k na…í. Nedá se ale nic dělat a příště už se budeme muset koncentrovat celých 90 minut. Remíza je asi spravedlivá. Dále bych chtěl říct, že jsem nerad negativní na rozhodčí, ale tentokrát jsem měl pocit, že si pan rozhodčí přišel na hřiště spíš zvýšit sebevědomí. A to není dobře. Naopak chci vyzdvihnout fakt, že se hrálo na dobře připraveném pažitu v pěkném areálu.