Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Plumlov 8:1

Branky: 15. Šichor, 30. a 47. Novotný, 43. (pen.) a 66. Indra, 71. L. Heinz, 81. P. Heinz, 85. Kvapil - 88. Hladký.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Jsme samozřejmě rádi za tři body v domácím prostředí. No a jelikož jsme si jako klub dali vysoké cíle, bude se na nás teď každý snažit nachystat a každý zápas už bude jen těžší a těžší. Takovou kuriozitkou může být, že si hosté vytvořili dvě gólovky a z toho dali jeden gól. Z tohoto pohledu se dá říci, že jsou docela nebezpeční. Jinak my jsme samozřejmě rádi, že máme po dvou zápasech šest bodů a doufám, že to tak bude i pokračovat ke spokojenosti naší i našich příznivců.

Radek Bureš (vedoucí mužstva Plumlova): Měli jsme problém se sestavou, protože se nám ve čtvrtek na tréninku zranili dva hráči ze základu a do toho našim dalším hráčům, kteří pracují jako policisté a hasiči, zrovna vyšly směny. Kádr jsme tak měli doplněný patnáctiletým dorostencem a klukama z béčka. To všechno nás ale neomouvá. Na druhou stranu ale musím pochválit Olešnici, která na takových 80% bude v tabulce první. Vrátil se jim sponzor a mají v kádru Marka Šichora, který ještě poměrně nedávno hrával za Baník. My jsme se v podstatě k ničemu nedostali, až v závěru se nám podařilo vstřelit jeden gól. I v plné sestavě by se nám tady ale jakýkoli bod uhrával velice těžko.

Náměšť na Hané - Maletín 6:1

Branky: 13. Nepožitek, 56. a 83. Fišara, 78. Dostál, 85. Šoupal, 90+1. Dostál - 26. Jedelský.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Výsledek pro nás hovoří jednoznačně, ale ten soupeř byl na nás dost těžký. Možná nás i trochu podcenil. Ze začátku jsme vedli 1:0 a měli jsme dost dalších šancí. Pak jsme ale po chybě ze standardky dostali gól a první poločas byl herně spíš vyrovnaný. V druhém poločase do toho trochu víc šlápli a asi dvacet minut nás nepustili za půlku. Nás ale podržel brankář, který chytil takové tři vyložené šance. Pak to už ale otevřeli hodně, my jsme dal na 2:1 a vzápětí i na 3:1. To už Maletín zlomilo. Takovým výsledkem si určitě prohrát nezasloužil.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): V první půli se hrálo vyrovnaně a soupeř neproměnil několik vyložených šancí. Dostlai jsme sice gól, šťastně jsme ale vyrovnali. Potom jsme ale dost nešťastně inkasovali a zápas se začal lámat. Upískl se i pan rozhodčí, když jsme mohli jít sami na bránu. Mohlo to být 2:2. Otevřeli jsme pak trošku hru a z toho přišly rychlé protiútoky, ze kterých jsme dostávali zbytečné góly. Zápas jsme si de facto prohráli sami.

Bernartice - Loštice 4:0

Branky: 32. Žiga, 48. Kutal, 50. a 83. Kaleja.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Uzdravil se nám klíčový stoper a také jsme z Jeseníku přivítali mladého Samuela Planého, takže už to bylo lepší. Do 30. minuty byl zápas vyrovnaný, pak jsme ale dali branku a v druhém poločase soupeř jako by fyzicky odpadl. Dali jsme mu tedy další tři góly a zápas se už v podstatě jenom dohrával. Pořád ale jdeme zápas od zápasu a naším hlavním cílem je záchrana. Jsme malá vesnička a všichni hráči v kádru jsou místní. I ten Samuel je místní rodák. Nikdy v historii jsme navíc tak vysoko nehráli.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Nám tento zápas prostě nesedl. V prvním poločase jsme se sice ještě nějak drželi, před jeho koncem nám ale dali krásný gól na 0:1. Po přestávce to pak bylo rychle 0:3 a bylo v podstatě vymalováno. Domácí vyhráli zaslouženě.

Troubelice - Libina 2:2

Branky: 40. a 58 (oba z pen.) Vasiljev - 49. Bartoněk, 71. Beneš.

Tomáš Hrdlovič (trenér Troubelic): Do zápasu jsme vstoupili vcelku odhodlaně s tím, že jsme si vypracovali i více brankových příležitostí. I přesto se ale Libině dařilo více střelecky. My jsme sice také dali dvě branky, ale jen z pokutových kopů. I přesto však hráči odvedli dobrý výkon na to, aby mohli doma zvítězit. Nepovedlo se, ale jedeme dál. Uvidíme, jaké to bude v budoucnu.

Martin Langman (kapitán Libiny): Zápas to byl velmi vyrovnaný. Jednalo se o velké derby, kde se týmy dobře znají a nic si navzájem nedarují, čemuž nasvědčuje i počet udělených žlutých karet. Bohužel pro nás, ve dvou soubojích ve vápně jsme byli pozdě a dvakrát jsme inkasovali z penalty. V zápase jsme dvakrát prohrávali a tak jsme rádi za první bod v sezóně.

Paseka - Pivín 1:6

Branky: 35. Vojtášek - 10., 28., 46. a 62. Ježek, 14. Trajer, 78. Svozil (pen.).

Pavel Valtr (kapitán Pivína): Jelikož je to pro nás stále neznámá soutěž, snažil jsem se na to jako trenér připravovat včetně videa. Musím pak pochválit kluky, kteří všechny mé pokyny splnili do puntíku. Díky tomu jsme soupeře eliminovali a celý zápas tahali za delší konec. Ještě jednou jim za to děkuji.

Šternberk B - Lesnice 4:0

Branky: 4., 11. a 28. Dittrich, 45. Mudrák.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy jsme dali dva góly. Kluci pak příkladně makali i v tom nepříjemném počasí a soupeře k ničemu většímu nepouštěli. Do poločasu jsme pak přidali ještě další dva góly a druhá půle už byla jen k tomu, aby se zápas dohrál. Hrálo se už jen tak na pohodu.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Hned na začátku nás domácí ztrestali po našich dvou chybách a definitivně se rozhodlo ve 45. minutě, kdy jsme dostali krásný gól od veterána Mudráka. Druhý poločas se už spíše jen tak dohrával. Řekli jsme si ale, že nechceme dostat další góly a udělat si ostudu, což se nám podařilo. Domácí určitě vyhráli zaslouženě, když trestali naše chyby doslova jako císař neposlušnost. Rozdílovým hráčem pak byl samozřejmě Dittrich, který nastupuje i za jejich áčko. Nehroutíme se ale z toho. Bylo to utkání venku a budeme se to nyní snažit odčinit doma s Bernarticemi, kde čekáme i velkou návštěvu.

Protivanov - Bludov 3:1

Branky: 19. Vybíhal, 47. a 64. Grmela - 86. Sadil.

Jiří Kohout (trenér Bludova): Byla to opět bída. Nevím, kde je problém, ale byli jsme prostě zase u všeho pozdě a málo jsme stříleli. Dnes už asi navíc spolu rozhovor děláme naposledy. S kluky jsem se už rozloučil a klub bude muset sehnat někoho jiného. Na kluky jsem ale nezanevřel a stále se na ně budu chodit dívat. Věřím, že se proberou a dají to znovu dohromady. Už jsem tam holt byl dlouho a chtělo to změnu.


Načítám tabulku ...