Předchozí
1 z 8
Další

Maletín - Šternberk B 4:2

Branky: 23. a 45+1. Jedelský, 41. a 44. Michalčák - 53. Mikula (pen.), 80. Blechta.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Byl to zápas dvou různých poločasů. V tom prvním jsme soupeře k ničemu nepustili, ten pak ke konci udělal pár individuálních chyb a my jsme šli do komfortního náskoku 4:0. Po přestávce se ale situace trošku změnila. Šternberk změnil svůj přístup a rychle nám dal gól z penalty. Najednou se hrálo hlavně na naší polovině a začali jsme odpadávat fyzicky. Nakonec jsme to ale i přes druhou obdrženou branku nějak ubojovali.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): První poločas pro nás skončil katastroficky, hlavně ta poslední pětiminutovka, ve které jsme všechny góly dostali snad úplně stejné. Do druhé půle jsme to ale trochu přeskládali a hráli jsme na dva útočníky. Dostali jsme se i do nějakých příležitostí, dali jsme ale jen gól z penalty a deset minut před koncem jsme snížili na 2:4. Pak jsme měli další šance, které jsme ale neproměnili. Možná i vinou docházejících sil. Je to škoda. Kluci cítili, že soupeř byl hratelný, ale pokazili si to sami. Z pozice trenéra ale mohu říct, že jsem s jejich celkovým výkonem spokojen a doufám, že se od toho do dalších zápasů odrazíme.

Loštice - Olešnice 1:3

Branky: 21. Faltýnek - 23. Kocourek, 29. Šichor, 90+3. Bačík.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Myslím si, že jsme odehráli slušný zápas. Bohužel jsme ale hned poté, co jsme se ujali vedení, udělali dvě chyby a soupeři nabídli obrat. A bohužel, tak zkušený tým jako Olešnice toho využil a pak si to už pohlídal. Šance jsme ale měli a dali jsme z nich bohužel jenom dvě tyčky. Při troše štěstí z toho ta remíza být mohla.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Chtěl bych pochválit obě dvě mužstva. Myslím si, že se ten zápas musel líbit i domácím. Jejich mladíci odvedli velice slušnou práci a bylo vidět, že se na nás velice dobře nachystali.

Pivín - Troubelice 3:3

Branky: 36. a 51. Hyžďál, 52. Trajer - 39. Zapletal, 69. Urbášek, 86. Pur.

Pavel Valtr (kapitán Pivína): Zápas to byl těžký. Soupeř byl na nás dobře připraven. My jsme pak byli v určité fázi trochu pomalejší. Potom jsme se z toho ale dostali, vyrovnali jsme hru a povedlo se nám dostat se do dvoubrankového vedení. Potom na nás ale možná padlo takové uspokojení a soupeř srovnal. Za bod jsme ale rádi, protože každý z nich se do tabulky počítá.

Tomáš Hrdlovič (trenér Troubelic): Jsme rádi za bod, protože Pivín je opravdu silné mužstvo. Přehrával nás silově i důrazem a také se dostal do vedení 3:1. Chlapce ale musím pochválit za to, že to nepoložili a vyrovnali. Ve finále jsme pak dokonce mohli brát tři body, když v 90. minutě po standardce předvedl gólman soupeře zázračný zákrok. Chtěl bych také pochválit všechny tři rozhodčí za to, jak nepodlehli tlaku domácích fanoušků a odvedli velice dobrý výkon.

Libina - Náměšť na Hané 8:0

Branky: 10. Šenk, 19. Petřík, 22., 37., 58. a 68. Beneš, 45. a 66. Bartoněk.

Martin Langman (kapitán Libiny): Do zápasu jsme šli s tím, že to bude vyrovnané. V desáté minutě jsme ale dali první gól, to nás uklidnilo a dále nám už tam začalo padat všechno, do čeho jsme kopli. Všem klukům bych chtěl moc poděkovat, protože jsme odehráli snad nejlepší zápas v krajské soutěži vůbec. Výsledek 8:0 hovoří za vše.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Z naší strany to byl katastrofální výkon, pomalý, bez bojovnosti a nasazení a navíc plný chyb. Úplně jsme při snaze hrát fotbal zapomněli na jakoukoli bezpečnost, lehce jsme ztráceli balony a dávali jsme to soupeři v takovém balíčku ovázaném mašličkou. On pak šel pětkrát sám na brankáře a za poločas bylo vymalováno. Jinak byla Libina samozřejmě kvalitnější. Měla asi čtyři nové mladé hráče a to nám taktéž dělalo potíže. Na branku jsme snad vystřelili jen dvakrát, a to až za stavu 0:8. Musíme si náš výkon probrat a něco s tím udělat, aby se něco takového už neopakovalo.

Lesnice - Bernartice 3:3

Branky: 7., 30. a 72 (pen.) Roubalík - 28. a 67. Kutal, 60. Kaleja.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Věděl jsem, co nás čeká. Absolutní ofenziva, to je bernartický styl. Vždyť na to také mají skvěle vybavené hráče, jak rychlostně, tak i technicky. Hlavně Žiga a Červeňák jsou takové rakety. Dále pak Kutal, který nám dal dva góly. Trošku jim to ale hapruje do defenzivy, což se potvrdilo v prvním poločase. Možná se ale lámal chleba okolo 45. minuty, kdy jsme měli několik tutovek. Kdybychom dali na 3:1, mohlo to skončit jinak. Po přestávce na nás ale vlétli a byli celých 45 minut lepší. Otočili na 3:2 a nám se naštěstí podařilo ještě vyrovnat, když si bernartice vyrobily takovou zbytečnou penaltu. Vyzdvihnout bych chtěl Roubalíka, který dal hattrick. Oba trenéři se po zápase cítili zklamaní, ale na druhou stranu jsme věděli, že to bylo spravedlivé. Já osobně jsem na střídačce opět trpěl jako Ježíš, protože to bylo skutečně infarktové.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Zápas to byl z obou stran dobrý. Před zápasem bych bod bral, ale po něm jsme zklamaní, protože jsme celý druhý poločas byli lepší a asi dvacet minut před koncem jsme udělali úplně nesmyslnou penaltu. Navíc se ještě jednalo o kluka, kterého jsem tam jen tři minuty předtím poslal z lavičky. I fanoušci z Lesnice mi říkali, že bychom si za ten druhý poločas zasloužili vyhrát. Je to ale bohužel nováčkovská daň.

Bludov - Plumlov 2:2

Branky: 36. Schwarzer (pen.), 75. Sadil - 14. Kiška, 41. Hladký.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Vyšel nám první poločas, který jsme opravdu zvládli lépe než soupeř. Po změně stran jsme už museli tak nějak rozložit síly, jelikož jsme hráli ve stejnou chvíli jako naše béčko a nebyli jsme proto v kompletní sestavě. Nemohli jsme ani pořádně prostřídat a pár hráčů nastoupilo s lehčím zraněním. Soupeř už byl tedy lepší a dokázal i srovnat. Remíza je asi spravedlivá.

Protivanov - Paseka 0:3

Branky: 19. Kučera, 21. Martiňák, 61. Bareš.