Předchozí
1 z 8
Další

Bludov - Lesnice 1:1

Branky: 38. Kohout - 31. Roubalík (pen.).

Jiří Silný (trenér Bludova): Byl to třetí zápas od té doby, co jsem nastoupil k mužstvu a musím říct, že byl v našem podání nejlepší. Prvních 35 minut jsme soupeře přehrávali, brankář jej ale podržel. My jsme bohužel v takové psychické nepohodě, že to, co jindy do branky spadne, tam tentokrát nespadlo. Hráli jsme tedy do plných a naštěstí se nám ještě do poločasu podařilo srovnat. Po změně stran jsme pak měli šance i na druhý gól, ale bohužel jsme je nedali. Od 70. minuty jsme už začali fyzicky odpadávat, soupeř hru vyrovnal a začal si i on vytvářet takové pološance. Jsem ale velice spokojen s tím, že výkony hráčů šly nahoru. Uvidíme, jak to bude dál.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Oproti minulým letům bylo v Bludově krásně upravené hřiště, takže trávníkář určitě zaslouží pochvalu. První poločas byl z naší strany hodně špatný, Bludov byl mnohem lepší. Po naší ojedinělé akci zahrál ale jeden ze soupeřů rukou a Roubalík se z penalty prosadil. Za pár minut jsme ale udělali chybu zase my a Bludov srovnal pěknou střelou. Ve druhém poločase jsme prostřídali, i přesto ale měli soupeři šancí více. Tentokrát jsme tedy s bodem více spokojeni my. Jednoznačným mužem zápasu byl náš gólman Glozyga. Na účet soupeře bych jenom řekl, že je vidět, že po změně trenéra hraje jejich mužstvo lépe.

Libina - Plumlov 1:1

Branky: 72. Bartoněk - 30. Hladký (pen.).

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Naše venkovní zápasy už začínají být tak trochu na jedno kopyto. První půlku jsme odehráli velice dobře a měli jsme rozhodně více ze hry. V té druhé už jsme ale tak nějak odpadli a nakonec jsme brali jenom bod. Remíza ale byla asi nakonec zasloužená. Dlouhodobě bohužel nedokážeme venku udržet vedení.

Maletín - Loštice 2:1

Branky: 19. Jedelský, 79. Bartošík - 15. Šmirg.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Udrželi jsme domácí neporazitelnost, což je hlavní. Jinak si myslím, že jsme hráli velice zodpovědně, hlavně zezadu. Nepouštěli jsme ani Loštice do nějakých rychlých protiútoků, což bylo stěžejní. Za celý zápas jsme jim ani nedovolili vypracovat si nějakou větší šanci. Náš vyrovnávací gól jsme ale dali se štěstím a navíc se soupeřům zranil brankář a musel dochytávat hráč, naší bojovností jsme to ale dovedli k vítězství.

Paseka - Šternberk B 4:0

Branky: 25., 77. a 81. Bareš, 36. Vojtášek.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Osobně jsem byl jen na posledních dvaceti minutách zápasu, ale podle toho, co jsem slyšel, jsme moc šancí na úspěch neměli. Borci z Paseky byli u všeho dříve a vypracovali si mnohem více šancí. Tomu také pak odpovídá i konečný výsledek. Snad se to v příštích zápasech zlepší.

Pivín - Olešnice 0:0

Pavel Valtr (hrající trenér Pivína): Na tento zápas jsme se připravovali celý týden. Klukům jsem už na tréninku říkal, aby se už na nic jiného nesoustředili. Nechci říct, že bychom hráli vyloženě zanďoura, ale snažili jsme se vycházet z defenzivy. Obsadili jsme si jejich útočnou dvojici, která dala spoustu gólů, což se nám vyplatilo. A pak už to záleželo hlavně na středových hráčích a útočnících, zda se jim povede soupeře přečíslit. Měli jsme nakonec asi jednu nebo dvě šance, ale soupeř si jich také moc nevytvořil. Nastřelil sice tyčku a břevno, ale to bylo z míčů odražených po rozích. Žádnou svou šanci si nevytvořil a i díky tomu jsme získali bod.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Přijeli jsme na hřiště manšaftu, který dává hodně branek, ale na nás se zatáhl a hrál organizovaně vzadu. Nám se tím pádem těžko vnikalo na útočnou polovinu a navíc jsme ten den zkrátka neměli tu kvalitu, kterou bychom mít měli. Dvakrát jsme navíc nastřelili brankovou konstrukci. Konečná remíza je spravedlivá pro obě dvě mužstva. Když prostě nedáte gól, nemůžete vyrát. Soupeř sice za celý zápas nevystřelil, ale na to už se historie neptá.

Protivanov - Bernartice 5:7

Branky: 12., 25. a 66. Grmela, 43. Vybíhal, 69. Sedlák (pen.) - 5., 19., 32. a 48. Červeňák, 14. a 41. Kutal, 61. Šebesta.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Řekli jsme si, že nebudeme hrát se zbytečným respektem a rozdáme si to s nimi na férovku. Do páté minuty jsme dali první gól, což bylo důležité. Vždycky jsme pak po nějakých individuálních chybách inkasovali, ale vždycky jsme to bylo ve chvíli, kdy jsme měli jedno až dvoubrankový náskok. Soupeř pak v druhé půli fyzicky odpadl. Pustil jsem tak na hřiště i kluky z lavičky, když už s námi jeli tři hodiny v autobuse. Na konci to bylo trochu vyhecované, ale zvládli jsme to. Dalo by se říci, že to byl poměrně i pěkný fotbal.

Troubelice - Náměšť na Hané 4:0

Branky: 25. a 55. Pur, 74. Votoupal, 82. Vasiljev.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Zase to byla bída. Kvůli covidu nám scházeli tři důležití hráči a i když jsme jeli pro nějaký lepší výsledek, na soupeře jsme prostě neměli a ten zvítězil naprosto zaslouženě. Moc šancí jsme si nevypracovali, naše hra byla kostrbatá a s celkově to s fotbalem mnoho společného nemělo. Nyní nás čekají dva domácí zápasy s týmy zdola, kterými jsou Bludov a béčko Šternberka. Když budeme kompletní a vyhrajeme, tak se snad někam posuneme. No a pokud ne, tak to s námi do budoucna příliš růžově vypadat nebude.


Načítám tabulku ...