Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Lesnice 3:0

Branky: 16. Indra, 41. Šichor, 56. L. Heinz (pen.).

Otto Jáně (trenér Olešnice): Povinnost sebrat doma všechny tři body jsme splnili. Co se pak týká utkání, mám trochu výhrady k druhému poločasu, který z naší strany nesplňoval má očekávání. Měli jsme v něm určitě více vystupňovat svou herní kvalitu.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Začnu parafrází Adolfa Šádka, že vyhrát v Olešnici, to je jako jít s klackem na tank. Má kvalitního trenéra, nesmírně nadupaný kádr a nestandardně nadstandardní podmínky. Aby se jí někomu z této soutěže podařilo obrat o body, bude muset hrát na 100%, nebude smět udělat ani jednu chybu a bude také muset využít šance, které mu Olešnice dá. A těch jednoznačně nebude moc. Nám se tohle všechno bohužel nepovedlo. Udělali jsme nějaké chyby, za které jsme byli okamžitě potrestáni a šance, které jsme dostali, jsme nedotáhli do konce. Pozitivem může být, že jsme s nimi v určitých fázích zápasu dokázali hrát vyrovnaný fotbal a kluci makali na 100%. To by ale měla být samozřejmost. Pokud takhle budeme makat i v ostatních zápasech, mělo by se nám dařit. Co nás teď trošku trápí, je větší marodka. Můžeme ale alespoň vyzkoušet více kluků z béčka a možná někdo překvapí. Dále bych chtěl pochválit rozhodčí, kteří svým poctivým výkonem přispěli k k vysoké kvalitě utkání.

Náměšť na Hané - Pivín 3:6

Branky: 9. Dostál, 11. Nepožitek, 54. Fišara - 17. Trajer, 65. a 69. Svozil, 70. a 79. Hyžďál, 72. Trajer.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Začali jsme dobře. Vedli jsme 2:0 a potom i 3:1. S hrou do takové 65. minuty můžu být plně spokojen. Pak nám ale během deseti minut nasázel soupeř všechny ty branky a byl konec. Většina byla po našich chybách, takže bohužel jsme to my, kdo si zápasy prohrává úplně sám. Pivín je pro mě překvapením. Hraje opravdu pěkný fotbal a zaslouženě vyhrál.

Jaroslav Svozil (trenér Pivína): Počítali jsme s tím, že Náměšť bude chtít odčinit minulou vysokou porážku. Do utkání jsme vstoupili nešťastně dvěma inkasovanými brankami. Do přestávky se nám sice podařilo snížit, vstup do druhé půle se nám ale také nepodařil. Prostřídali jsme tedy trochu, přeskupili řady a během deseti minut se nám pak povedlo zvrátit celý vývoj utkání na svou stranu. Kluci těch patnáct minut zahráli fantasticky a soupeř šel po páté brance na kolena.

Bernartice - Maletín 7:3

Branky: 10., 47. a 74. Šebesta, 24. a 82. Červeňák, 66. (pen.) a 87. Kutal - 34. Marák, 42. a 77. Michalčák.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Vedli jsme rychle 2:0, soupeř ale ještě do poločasu po našich individuálních chybách srovnal. Naštěstí jsme hned po změně stran dali branku na 3:2 a pak už jsme jen dávali jednu za druhou. Od takové 60. minuty už jsme naprosto dominovali. Poslal jsem na hřiště i pár kluků z béčka. I přes poměrně těžký terén to byl pěkný zápas. Doma musíme vyhrávat co nejvíce.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Byl to opět zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dokázali stáhnout manko 0:2 a vyrovnat. Myslel jsem si, že to mužstvo zvedne a budeme na koni, zkraje druhé půle jsme však dostali další gól a jakmile jsme pak dostali ještě jeden, úplně jsme se složili. Zkrátka jsme to nezvládli. Jediným pozitivem bylo, že jsem mohl prostřídat všechny hráče. Musel jsem ale dát do brány hráče, který sice chytal dobře, ale nestačilo to.

Plumlov - Loštice 1:0

Branka: 62. Hladký.

Adam Hladký (kapitán Plumlova): Zápas se nám celkem podařil. Bylo to celé poměrně bojovné a navíc ani terén nebyl úplně ideální. Loštice byly sice velice dobrým soupeřem, myslím si ale, že minimálně o ten jeden gól jsme lepší určitě byli. Vytvořili jsme si i další příležitosti, které kdybychom proměnili, mohli jsme už dohrávat ve větším klidu. Předvedli jsme dobrý týmový výkon a výhru si zasloužili.

Šternberk B - Libina 1:1

Branky: 90. Teichmann - 52. Bartoněk.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Libina si prostě přijela pro bod. Hrála ze zabezpečené obrany a to nám dělalo problém. Sice jsme se tam i přesto dokázali dostávat, gól jsme ale nedali. Před druhým poločasem jsem klukům řekl, ať hrají více po zemi. To se nám ale vůbec nepodařilo a při jedné ze ztrát jsme dostali gól. Pak měl soupeř i další příležitosti. Svou bojovností jsme ale v poslední minutě dokázali po rohu vyrovnat. Remíza je to asi zasloužená.

Troubelice - Protivanov 1:1

Branky: 16. Pur - 73. Fiedler.

Tomáš Hrdlovič (trenér Troubelic): Naše zápasy jsou jako přes kopírák. Dali jsme góla, mohli jsme pak zvýšit na 2:0, ale to se nám nepovedlo. I kvůli neproměněné penaltě. Soupeř pak přebral iniciativu a ve druhé půli byl lepší. Nakonec jsme si dali vlastní gól. Náš brankář trefil při výkopu spoluhráče a od něj se míč odrazil do branky. Je to velká smůla, my se ale musíme otřepat a jít dál.

Paseka - Bludov 1:0

Branka: 53. Martinák.


Načítám tabulku ...