Předchozí
1 z 8
Další

Bludov - Olešnice 0:6

Branky: 18., 34., 50., 54. a 68. Indra, 82. Kvapil.

Jiří Kohout (trenér Bludova): Z naší strany to byla bída a naopak musím smeknout před Olešnicí. Mají vážně skvělý manšaft. U všeho jsme byli pozdě, nenapadali jsme a připadalo mi to, jako bychom se snad báli a místo proti Olešnici měli hrát minimálně proti Spartě. K tomu všemu nám ještě navíc chyběli tři hráči ze základu. Na to se ale nevymlouváme, protože podobně na tom teď, v době dovolených, budou skoro všichni. A nemůžeme prostě dostávat šest gólů.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Jsem rád, že jsme do sezony vstoupili vítězně, navíc na venkovním hřišti. To je pro mě nejdůležitější. Chtěl bych ale vyzdvihnout jednu věc, která mě opravdu potěšila. Stalo se, že nám domácí fanklub vybubnoval takovou ódu za to, že jsme hráli pěkný fotbal. Myslím si, že by to mohl být i příklad pro ostatní. Po těch dlouhých letech, co trénuji, jsem tím byl opravdu příjemně překvapen a pohladilo mě to po duši pomalu více, než nás výsledek.

Loštice - Šternberk B 1:0

Branka: 42. Faltýnek.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Potkala se dvě mladá mužstva a zápas byl vyrovnaný. My jsme si ale vytvořili více šancí a proto jsme asi zaslouženě vyhráli. A to i přesto, že to někdy z naší strany bylo trochu zbrklé. Pouze závěr mohl být lepší, když soupeř zkoušel tlačit a nám se nedařilo podržet v klidu míč.

Martin Šíp (trenér Šternberku B): Jednalo se o takovou naši první zkušenost s touto soutěží, takže bych řekl, že soupeř byl agresivnější a tvrdší v soubojích, které jsme tak často prohrávali a z toho pramenily jeho šance. Jednu z nich potom i využil po zaváhání stopera, který šel pozdě do míče. Jinak si ale myslím, že utkání bylo poměrně vyrovnané.

Plumlov - Bernartice 4:0

Branky: 1., 16. (pen.) a 45. Frantík, 14. Kotlán.

Radek Bureš (vedoucí mužstva Plumlova): Měli jsme z toho obavy, protože se jednalo o mužstvo, které postoupilo a chtělo se předvést. Navíc v I. B třídě dávalo průměrně pět až šest gólů na zápas. Přistoupili jsme k tomu tedy zodpovědně a s pevnou defenzivou. Soupeř měl sice hodně rychlostních typů, vzadu ale nechával okénka. To, pokud zlepší, bude hrát lépe. Druhý poločas se pak už v podstatě jenom dohrával.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Na zápas jsme se těšili, protože to byla naše premiéra v A třídě. Nikdy předtím jsme tak vysoko nehráli. V posledním týdnu se nám ale zranili dva chlapi z obrany a další dva obránci pak byli na dovolené. Plumlov nás zaskočil a v šestnácté minutě jsme prohrávali 0:3. Pak jsme to ale trošku překopali a dokonce jsme soupeře trošku fyzicky předčili. Plumlov už nicméně hrál zkušeně a odbránil to. Musíme holt posbírat zkušenosti.

Maletín - Troubelice 6:3

Branky: 39. Jedelský, 42. a 67. Gronych, 69., 74. a 80. Michalčák - 55. Pur, 87. Dokoupil, 90 + 1. Vasiljev (pen.).

Jakub Havlíček (trenér Maletína): S týmem jsem byl spokojen. Všichni hráli velice zodpovědně a podle toho, jak jsme se domluvili. Hráči předvedli velice málo individuálních chyb a měli také trochu toho potřebného štěstíčka. První poločas byl z mého pohledu velice vyrovnaný, naštěstí jsme ale v jeho závěru dali dva góly. To nás uklidnilo a soupeř znervózněl. Po přestávce jsme sice dostali rychlý gól a hra nebyla tak zodpovědná, jako v první půli, dali jsme ale na 3:1 a tím se zápas definitivně zlomil.

Tomáš Hrdlovič (trenér Troubelic): Já osobně jsem ty kluky viděl hrát asi potřetí. Ti i přesto, že dostali hodně gólů, podali celkem slušný výkon. Hraje se ale na góly a šest obdržených je hodně. Budeme se muset zaměřit na obrannou fázi.

Lesnice - Náměšť na Hané 6:1

Branky: 13., 50. a 80. Faulhammer, 25. a 47. Křenek, 90. Balvín - 18. Fišara.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Tak jak jsme minulou sezonu zakončili, tak jsme tu novou zase odstartovali. Věděli jsme, že soupeř posílil o hráče z Lutína a připravili jsme se na to dobře jak po stránce herní, tak i po té mentální. Výsledek 6:1 je pro nás samozřejmě velmi příznivý, na druhou stranu pro Náměšť ale i trošku krutý. My jsme totiž své šance proměnili a oni ne. Zápas byl pro nás složitý v tom, že na poslední chvíli přišlo hodně změn. Kvůli problémům se zubem nemohla do zápasu zasáhnout naše brankářská jednička Glozyga, Ondra Smyčka byl na dovolené a Michal Klemsa odešel do Starého Města. Tímto bych mu tak chtěl poděkovat za sužby, které pro nás vykonal a zároveň mu popřát hodně štěstí v jeho staronovém působišti.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Bohužel. Obrana je naším neustálým problémem a budeme v ní muset udělat nějaké změny. Šance totiž máme a když je nedáme, tak víme, že dostaneme hodně branek. Snažíme se tedy hrát ofenzivně, ale abychom tolik neinkasovali, museli bychom hrát beton. Celkově bych řekl, že konečný výsledek je pro nás až trochu krutý.

Libina - Paseka 4:5

Branky: 8. Skála, 17. Šenk, 52. Bednář, 81. Jirgl - 35. Mako, 42. Michalík, 50. Martinák, 64. Kučera (pen.), 77. Vojtášek.

Martin Langman (kapitán Libiny): Rychle jsme vedli 2:0 a nejspíš jsme si mysleli, že to půjde samo. Po našich hrubých chybách ale Paseka srovnala, převzala hru a byla lepší. Vytvořili jsme také naprosto zbytečnou penaltu. Pro diváka to byl asi hezký zápas, ale je velká škoda, že jsme z něj nevydolovali alespoň jeden bod. Do příštího zápasu se musíme zlepšit v bránění standardních situací, jelikož to je náš trn v patě.

Pivín - Protivanov 5:0

Branky: 14. a 53. Svozil, 45. a 58. Ježek, 77. Zlámal.

Pavel Valtr (kapitán Pivína): Jsme nováčkem a věděli jsme proto, že nás nečeká nic lehkého. Ulevilo se mi tedy, když jsem viděl, jakým způsobem jsme to zvládli. Výkon všech hráčů byl stoprocentní a někteří si v tom vysokém tempu dokonce sáhli až na dno. Měli jsme mnohem větší chtíč po výhře, byli jsme všude o krůček dříve a to vedlo k šancím, které jsme z takových 80% dokázali proměnit. Na rozdíl od soupeře. Na některých věcech ale i přesto budeme muset ještě zapracovat a posunout se jak herně, tak i fyzicky dál.


Načítám tabulku ...