Předchozí
1 z 8
Další

Olešnice - Maletín 4:1

Branky: 17. Olejník, 42. Šichor, 52. Indra, 88. Kopa - 61. Gronych.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Fotbal to byl pěkný a musel se divákům líbit. A to i z toho důvodu, že hostující družstvo hrálo kompaktní a dobře organizovaný fotbal. Přehrát jej takovýmto výsledkem nás stálo poměrně velké úsilí.

Jakub Havlíček (trenér Maletína): Shrnul bych to tak, že to byl náš nejlepší venkovní zápas. Hráli jsme proti soupeři ze špičky tabulky, a tak jsme trochu změnili rozestavení. A relativně to fungovalo. Až na pár individuálních chyb, ze kterých jsme dostali góly. Jinak jsme hráli to, co jsme si řekli. Koncentrovaně a jednoduše.

Pivín - Šternberk B 2:1

Branky: 2. Kuba (vl.), 31. Ježek - 19. Teichmann.

Pavel Valtr (kapitán Pivína): Věděli jsme, že nás čeká běhavý manšaft, který bude pro každého soupeře nepříjemný. Kluky jsem na to samozřejmě připravoval celý týden. Prvních patnáct minut jsem hráče nabádal, abychom na ně vletěli a to se nám vyplatilo. Brzký gól nás uklidnil. Soupeř pak díky své vytrvalosti vyrovnal, ale my jsme zase díky své týmovosti dali další branku. V šatně jsme si řekli, že musíme makat až do konce a to jsme plnili. I přesto, že síly docházely. Náhradníci, kteří šli na hřiště, se ukázali jako adekvátní náhrada.

Josef Tvarbožek (kapitán Šternberku B): Zápas musím zhodnotit kladně. Dařilo se nám získávat balony a vyhrávat osobní souboje, což nám chybělo v minulých zápasech. Zápas pravděpodobně ovlivnila situace na konci první půle, kdy rozhodčí mohli vyloučit domácího stopera za to, že stáhl v úniku našeho útočníka. Jinak to pro diváka musel být atraktivní fotbal s mnoha šancemi. Bohužel soupeř jich využil více než my a také měl více štěstíčka na své straně, když se mu povedlo dvakrát na brankové čáře odvrátit hrozbu gólu. Musím hlavně pochválit celý tým, jak celý zápas v úmorném vedru zvládl. Do budoucna vidím pozitivně zapojení dorostenců, kteří odvedli výborný výkon a dokázali, že se v naší juniorce neztratí a do budoucna mohou být přínosem.

Lesnice - Plumlov 1:1

Branky: 82. Křenek - 50. Hladký (pen.).

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Krásné odpoledne, hodně lidí, ale bohužel, první poločas plakal. Hrál se pomalý fotbal bez většího vzruchu. Bylo to prostě o ničem. Přirovnal bych to k walking fotbalu 60. let. I přesto jsme ale dostali nabídku pokutového kopu, se kterým bohužel Křenek naložil jako Babiš s rozpočtem a nechal vyniknout gólmana. Ale stává se. Druhá půle už byla o dost lepší, diváci se bavili a bylo dost šancí na obou stranách. Hosté se dostali do vedení po s přehledem proměněné penaltě. Pak jsme měli trochu štěstí při tyčce soupeře a hlavně při akci, kdy míč směřoval za čáru a David Vašíček předvedl rozhodující zákrok utkání. Pak jsme je začali mačkat jako citron a měli jsme neuvěřitelnou smůlu. Dali jsme dvě tyčky a létalo nám to vedle. Fotbalová spravedlnost ale nezůstala slepá a v 80. minutě agilní Miroslav Kobza nacentroval na Křenka a ten se hlavou nemýlil. Remíza byla spravedlivá, soupeř byl ale s bodem asi spokojen více. Líbilo se mi gesto soupeřů, kteří proti nám minule poslali hráče na černo a teď přivezli omluvu v podobě lihovin a plzeňského moku. Mile nás překvapilo, že ještě v dnešní době existují lidé, kteří mají nějakou sebereflexi. 

Bludov - Loštice 0:5

Branky: 5. a 17. Rebl, 9. Vykydal, 58. Mikeš (pen.), 87. Tomaščák.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Povedl se nám vstup do utkání a dali jsme rychlé tři branky. Zbytek poločasu se už pak odehrával mezi šestnáctkami a domácí hrozili jenom ze standardek. Díky dobré obraně jsme ale žádný problém nedopustili. Ve druhé půli jsme pak přidali gól z penalty a už se jen dohrávalo. Na konci jsme ještě měli dvě šance, z nichž jsme jednu proměnili a vyhráli jsme 5:0.

Protivanov - Náměšť na Hané 7:0

Branky: 8. Sedlák, 26. Pospíšil, 35. Grmela, 50. Závodný, 55. Vybíhal, 69. Matušů, 90. Fiedler.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Už samo skóre napovídá, že to bylo strašné. Scházelo nám pět hráčů základní sestavy a museli jsme posbírat, co kde bylo. I hráče, kteří kdysi hrávali za béčko, to už je ale deset let. V zápase to pak byla hra kočky s myší, prostě katastrofa. Fotbalového tam nebylo nic. Dostali jsme za pět utkání 28 branek a to mluví samo za sebe. Teď už bychom ale měli být kompletní a chceme v příštích osmi zápasech uhrát alespoň patnáct bodů. Pokud kompletní nebudeme, bude to znovu katastrofa a těžký boj o záchranu. Snad už se ale začne blýskat na lepší časy.

Libina - Bernartice 1:3

Branky: 80. Pařil - 14. Šebesta, 42. Žiga, 49. Kutal.

Ondřej Ziga (trenér Bernartic): Zápas nám vyšel. Dali jsme první branku relativně rychle a před poločasem druhou. Po poločase jsme dali na 3:0 a i když soupeř potom snížil, neměl už moc šancí. Oboustranně to ale byl docela dobrý fotbal. Ve druhém poločase jsme už hráli ze zabezpečené obrany a chodili do brejků. Máme teď první venkovní vítězství, za což jsme samozřejmě rádi.

Paseka - Troubelice 3:2

Branky: 5. Vojtášek, 47. Kučera, 70. Kučera - 10. Hloušek, 37. Vasiljev (pen.).

Tomáš Hrdlovič (trenér Troubelic): V každém případě tento výkon byl velice dobrý. Mužstvo jsem pochválil. Hráli jsme na dva útočníky, což se nám v prvním poločase vyplatilo. Bohužel ale, když pak netrefíme z malého vápna prázdnou branku, nemůžeme vyhrát. Co na tom, že jsme byli lepší, když se hraje na góly. A dva na výhru často nestačí. Tento tým má na víc a já věřím, že se zvedne. Už ale beze mě. Musím totiž pracovně mimo republiku.


Načítám tabulku ...