1/8

I. A třída, skupina B, 25. kolo:

Bělkovice - Želatovice B 2:5

Branky: 55. Sklenář, 80. Sklenář - 7. Bielko, 15. Jemelka, 51. Kurfürst, 82. Bubeník, 90+1. Bielko

Jan Čtvrtníček, trenér Želatovic B: „V zápase s Bělkovicemi jsme chtěli uspět po dvou zápasech, které nám nevyšly výsledkově ani herně. Šli jsme si hned od začátku za tím a celý zápas jsme byli lepším týmem. Po prvním poločase jsme vedli 2:0, tak jsem hráče nabádal, že to není ještě konec a do druhého poločasu musíme vstoupit stejně dobře jako do toho prvního. Brzy jsme přidali po pěkné akci třetí gól a vše vypadalo dobře, jenže soupeř za pár minut potrestal naši zbrklou a špatnou rozehrávku. Na rozdíl jediné branky snížil krásnou střelou z 30 metrů domácí Sklenář. Tento gól by mohl být gólem sezóny celé soutěže. My naštěstí odpověděli rychle a nepřipustili jsme nějaký větší tlak domácích. Kluky musím pochválit za týmový výkon a vyzdvihnut Honzu Bubeníka, který perfektně řídil naši obranu a prokázal svoji kvalitu. Náš cíl je udržet čtvrté místo a je jen na nás, jak se o něj v posledním zápase s B-týmem Nových Sadů porveme.“