Systém hry je stejný jako při velkých fotbalových turnajích. Šestnáct týmů jsme podle výsledků dosažených v 16 odehraných kolech a tabulky rozdělili do čtyř základních skupin. Z každé z nich postoupí dva s nejvyšším počtem hlasů do čtvrtfinále, odtud už budou následovat klasické duely kdo s koho, až do finále. 

Rozdělení do skupin:
A: Šternberk, Mohelnice, Lutín, Dolany
B: Medlov, Litovel, Jeseník, Opatovice
C: Ústí, Zábřeh, Velké Losiny, Černovír
D: Lipová, Bohuňovice, Želatovice, Kralice

 Startujeme hlasováním v základních skupinách A a B.

Program hlasování:
skupiny A a B (sobota, neděle)
skupiny B a C (pondělí, úterý)
čtvrtfinále (středa, čtvrtek)
semifinále (pátek)
finále (sobota, neděle).

Pro týmy skupiny A můžete hlasovat v tomto článku:

SKUPINA B

FK Medlov

Konečná druhá příčka je pro tým, který sídlí nedaleko Uničova, nejlepším umístěním v historii klubu. Dosud byl nejvýš čtvrtý. Do skupiny je tak nasazen z prvního místa. Z hlediska počtu fanoušků na zápasech ale patří do průměru. Boj o čtvrtfinále v této skupině může být hodně vyrovnaný. 

Zápasy se soupeři ve skupině:
Litovel 2:1 (d)
Jeseník 2:1 (v)
Opatovice 2:0 (v) 

Tatran Litovel

Jméno města rezonovalo ve druhé polovině března ve všech celostátních médiích. Občané se během uzavření do přísné karantény semkli do jednoho šiku. I trenér litovelských fotbalistů Jiří Kohout se zapojil do pomoci ostatním obyvatelům. Budou Litovelští jako jeden muž hlasovat i v anketě? Na trávníku skončil Tatran po podzimu sedmý, podle návštěv byl ale až ve druhé polovině startovního pole.

Zápasy se soupeři ve skupině:
Medlov 1:2 (v)
Jeseník 3:1 (v)
Opatovice 2:0 (d) 

FK Jeseník

Na severu kraje vždy fanoušci za svými týmy stáli velmi pevně. Loni na podzim byl ale Jeseník podle návštěv až desátý, což mimochodem přesně odpovídalo i jeho postavení v tabulce podle výsledků na hřišti. „V současnosti procházíme určitou transformací, máme mladý kádr s věkovým průměrem kolem dvadvaceti let. Chceme, aby ti kluci hlavně nasbírali zkušenosti do budoucna. Nemáme tak v soutěži nějaké přehnané ambice,“ řekl Deníku jeden z členů výboru Karel Tulis starší. Dokáží se ale příznivci víc zmobilizovat pro hlasování?

Zápasy se soupeři ve skupině:
Medlov 1:2 (d)
Litovel 1:3 (d)
Opatovice 5:1 (d)

Sokol Opatovice

Předposlední tým tabulky prohrál čtyři zápasy na úvod sezony a pak ještě od září do začátku listopadu dalších osm v řadě. Devět bodů z toho pohledu vlastně nebylo až tak tragických. V tabulce návštěvnosti však byly Opatovice těsně za Jeseníkem a Litovel dokonce stejně těsně předstihly.

Zápasy se soupeři ve skupině:
Medlov 0:2 (d)
Litovel 0:2 (v)
Jeseník 1:5 (v) 

ANKETA – OD soboty 8:00 do neděle 20:00