„Mám z toho zápasu dobrý pocit. Tato fáze přípravy je totiž ještě stále v režii našich mladých odchovanců a, až na Slovácko, jsme se soupeři dokázali držet krok. Když hrají všichni spolu, tak se to sice až tak výsledkově neprojevuje, musím ale říct, že kluci mají potenciál," říká kouč sadařů Rostislav Sobek a dodává: „Myslím, že je mnohem lepší je pustit do zápasu všechny, než je tam dávat třeba po dvaceti minutách."

V prvním poločase šli do vedení Olomoučané zásluhou obránce Dokoupila a tento náskok jim vydržel až do poločasové přestávky. Potom se však začal prosazovat i šestý celek divize F. Postupně se borci z okraje Ostravy trefili hned třikrát a zápas tak strhli na svou stranu.

Zdroj: Deník/David Kubatík

„Polanka je tým, který má ve své soutěži respekt. I přesto jsme proti ní dokázali nejdříve nastřelit tyčku a pak se i ujmout vedení. Vyrovnávací gól pak byl trochu sporný, jelikož byl při něm faulovaný náš stoper. Další dva pak přišly rychle po sobě," popisoval novosadský lodivod události druhého poločasu.

HFK Olomouc
Dobrý výsledek. Holice remizovala s třetiligovými Hranicemi, co testovaní?

To ale nebylo ze strany černo-žlutých vše. Dle Sobkových slov totiž měli jeho svěřenci další zajímavé šance, které však zůstaly nevyužity. „Bujan i Hanus šli sami na bránu a několikrát proletěl míč vápnem bez zakončení. Potom zahrál brankář Polanky rukou mimo vápno, ale my jsme se ozvali, ať ho rozhodčí nechá dohrát, protože dalšího už neměli," zmínil na úplný závěr i fair-play gesto svých svěřenců.

Zdroj: Deník

Novosadští tak za sebou mají tři přípravné zápasy této zimy, z nichž zatím vyhráli jednou a dvakrát padli. Ten čtvrtý je čeká už tuto sobotu, když se v Holici střetnou s předposledním celkem divize F z Břidličné.

FK SK Polanka - FK Nové Sady 3:1 (0:1)

Branka Nových Sadů: Dokoupil.

Nové Sady: Kofroň (Pařízek) - Dokoupil, Raška, Fládr, Pírek - Ždánský, Sobek, Němeček - Nguyen, Pytlíček - Kubušek. Střídali: Marčík, Zdeněk. Trenér: Rostislav Sobek.