Jedna soutěž dělí Hranice s HFK Olomouc. Zatímco Eskáčko je čtrnácté v MSFL, Holici patří desátá příčka divize E. V sobotu si to oba celky rozdaly v přípravné duelu.

Domácí šli do vedení, když po rohovém kopu rychle rozehráli aut a po centru se hlavou prosadil Kunovský. Z vedení se radovali ale jen přibližně čtvrt hodiny, kdy dostal průnikovou přihrávku středem hřiště Machala a vyrovnal.

Ve druhém poločase měly Hranice více ze hry, ale dát rozdílovou branku se jim nepodařilo.

Petar Aleksijevič
Druhá liga v Uničově? Tým má nového trenéra a jedná o třech posilách

„Jsme rádi, že jsme mohli takový zápas odehrát. Výsledek je dobrý, ale je to příprava, takže to nesmíme přeceňovat. Hranice daly některým hráčům volno, hrály v kombinované sestavě takže to mělo trošičku vliv. Od nás to byl dobrý výkon do defenzivy. Druhý poločas, kdy to Hranice prostřídaly a hrála jejich lepší sestava, jsme bránili, ale zvládli jsme to dobře a už neinkasovali, takže jsme spokojeni,“ zhodnotil utkání Petr Večeř.

Jeho tým nyní čekají v týdnu Kozlovice a v sobotu přivítá lídra krajského přeboru Medlov. „Máme tady nějaké hráče na zkoušku a po zápase s Medlovem se budeme bavit, s jakým kádrem budeme pokračovat,“ prozradil Večeř.

Hranice čeká v sobotu Vsetín.

SK Hranice - HFK Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: Kunovský - Machala.

Hranice: 1.poločas: Spurný - Berčík, Riedl, Kunovský, Opatřil - Vymětalík, Cagaš - Montag, Nevola, Pečeňa - Zdražil. 2.poločas: Tomečka - Riedl, Cagaš, Opatřil - Koláček, Grygar, Pak, Vymětalík, Červenka - Šíbal, Ambrož.

HFK Olomouc: Kročil (45. Šarman) - Tylich (45. Nemeth), Pavelka, Vejvoda, Skočovský (70. Hudec) - Zdráhal, Zeman (45. Kenša), Svrčina (70. Zeman), Lang (45. Pícha) - Machala (70. Tylich), Stoklasa (70. Lang). Trenér: Petr Večeř.