Do brány se vrátil zkušený Tomáš Uvízl, poprvé dostal příležitost v základní sestavě Dušan Dostál a teprve podruhé Paris Purzitidis. Všichni tři se podepsali pod drtivé vítěství 4:0.
Dušan Dostál vstřelil důležitý gól na 2:0.

„Trenér se mě už v týdnu ptal, jestli jsem připravený, protože mě bolela záda a vynechal jsem kvůli tomu i minulý zápas. Chtěl jsem hrát, protože to byl můj první zápas v mistráku,“ líčil své pocity uničovský záložník.

„Jsem určený na odrazku při standardkách a odrazilo se to ke mně na šestnáctku a i když jsem to netrefil levačkou úplně ideálně, tak o tyčku míč zapadl do brány. Byl to důležitý gól pro děj zápasu,“ popsal svoji branku.

„Hru jsme kontrolovali a hlavně v první půli neměli domácí nic. Druhý poločas jsme měli také hodně šancí, ale to už se do zakončení dostalo i Valašské Meziříčí. Jinak jsme hru kontrolovali,“ řekl Dostál.

I třetí trefu Uničova vstřelil jeden z těch, co toho moc v letošní sezoně neodehráli, Paris Purzitidis. Další branky vstřelili Krč z penalty a Jeřábek.

Valašské Meziříčí – SK Uničov 0:4 (0:1)


Branky: 44. Krč z pen., 53. Dostál, 79. Vichta, 89. Jeřábek. Rozhodčí: Silný – Kulička, Slováček. ŽK: Michálek, Pěnička, Žilinský.
Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Krayzel, Seibert – Jeřábek, Svoboda, Dostál (68. Antl), Vichta Krč – Komenda. Trenér: Dušan Žmolík. 

MICHAL MUZIKANT