První z nich s názvem "Poezioid" je audioknihou s vlastní poezií. Uslyšíte autorský přednes s originálním zvukovým podkresem. Básně zde obsaženy jsou průřezem Michalovy tvorby - z vydaných sbírek (Květiny z Korintu, Čekání na zázraky) i básně dosud nevydané.

Na druhém albu "Navigace" pak uslyšíte tvorbu hudební. 10 novinek a jeden upravený bonus "Říkej". Jedná se o čtvrté řadové album a oproti předešlým je více akustické a navíc na něm vypomáhá svým zpěvem i Michalova sestra Olga, čímž dostává nahrávka nový vítr a pro posluchače může být zajímavější.

Jako vždy si Michal album sám kompletně natočil ve svém soukromém studiu, produkoval a elektronicky vydal ve spolupráci se společností Supraphon. Všechny skladby sám napsal a otextoval, fanoušci se tudíž mohou těšit na Michalův rukopis jak hudební, tak veskrze lyricky textařský.

V letošním roce pracoval na debutovém albu, již zmiňované Olgy Zapletalové, o kterém se dočtete již zanedlouho v samostatném článku.

Všechna alba můžete slyšel na streamovacích kanálech, jako je spotify, tidal, deezer, itunes a dalších. Jsou dostupná také v obchodech s hudbou: supraphonline, amazon, atd.

Více informací můžete vidět a aktuality sledovat na Michalově webu www.michalzapletal.com, na jeho facebooku a instagramu.

K. Muller