Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfových hřišť s překážkami i dvanáctimetrové hřiště s jamkou na jeden odpal “Hole-in-one”, to vše je návštěvníkům obchodního centra k dispozici k soutěžení o skvělé ceny i hraní pro zábavu v pasáži v prostorách přízemí před H&M. Vše je zdarma, včetně zapůjčení holí a míčků.

„Malé i velké návštěvníky našeho centra tyto aktivity velmi nadchly, každý den evidujeme velký zájem nejen o soutěž, ale i o hru jen tak pro zábavu. Těšíme se na napínavé finálové klání, kde se o atraktivní výhry v celkové hodnotě více než 400.000 Kč utká 30 nejšikovnějších”, nadšeně komentuje letní dění v Šantovce David Podstata, marketingový manager centra.

Každou sobotu a neděli si navíc může každý návštěvník zasoutěžit s Rádiem Haná na hřišti “Hole-in-one”, kde je třeba trefit jamku na jeden pokus a úspěšný pokus prvních tří hráčů v daném dni je odměněn hodnotnými cenami.

 Golfové léto vyvrcholí ve čtvrtek 27. srpna eventem, v rámci kterého proběhne mimo jiné finálové klání hlavní soutěže v puttování - pozveme nejúspěšnější soutěžící ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky na greenu s nejlepším výsledkem.

Pro finalisty jsou připraveny ceny za statisíce korun – luxusní postel Saffron, ubytování v 4* hotelu Golf Resort Olomouc, zapůjčení vozu Mercedes-Benz, elektronika, vstupy do fitness, víkendové i wellness pobyty, šperky, výlety, kosmetika, knihy, značkové hry a hračky, poukazy na nákup a další skvělé výhry!

Stavte se v Šantovce, užijte si léto s miniGOLFEM a odneste si atraktivní výhry!

Juraj Aláč