Soutěž byla rozdělena do několika kategorií, včetně mužů, žen, páru a juniorských závodníků. Každá kategorie přinesla ohromující výkony a kreativní triky. Bruslaři se snažili zaujmout porotu i diváky tím nejlepším, co v oblasti freestyle inline bruslení umí.

Soutěže se zúčastnilo více jak sto závodníků z celé Evropy a Izraele Českou republiku reprezentovala závodnice z olomouckého Team Coolskates Lucie Halámková v kategorii senior women.

Park Boheminium v Mariánských Lázních.
Čtenáři výletují: Park Boheminium v Mariánských Lázních aneb 75 zmenšenin

Mezi silnou konkurencí se neztratila: v disciplíně Battle obsadila krásné páté místo a velmi pěkné jsou i její umístění ve Speed slalomu a Classic slalomu, kde skončila na deváté a osmé příčce.

Atmosféra na šampionátu byla naprosto elektrizující. Fanoušci se sešli z různých částí Evropy, aby podpořili své oblíbené bruslaře. Všechny kategorie závodníků měly hlasité povzbuzovatele, kteří dodávali závodům energii a vášeň.

Zejména domácí zástupci měli podporu v hledišti velmi silnou, ale nezaostávali ani Italští či Franzouští diváci. Tento šampionát ukazuje, že freestyle inline bruslení stále získává na popularitě a má potenciál stát se ještě významnějším sportem.

Francouzské krásky v Kroměříži.
Francouzské krásky aneb Setkání s automobilovými skvosty značky Bugatti

Kreativita a dovednosti bruslařů jsou fascinující a přitahují nové fanoušky do tohoto světa. Evropský šampionát ve freestyle inline bruslení v Ciadu Real byl ohromujícím zážitkem pro všechny fanoušky kolečkových bruslí.

Závodníci ukázali neuvěřitelnou dovednost což potvrzuje, že freestyle inline bruslení je sport s velkým potenciálem do budoucna.

Vše na fotkách jsou přírodní nezávadné barvy - hnědá je henna (tmavě hnědá je čerstvý obrázek, světle hnědá - takto se henna vybarví), tmavě modrá je jagua (světle zelenkavý gel se během dne vybarví do modré). Malba Radka Kunovská.
Černá henna. Místo ozdoby nechtěné jizvy. Buďte opatrní, radí Radka z Hranic

Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na další skvělé závody. Za podporu cesty na šampionát děkujeme Olomouckému kraji, Teamu Coolskate, České unii kolečkového bruslení a společnosti Svět daní s.r.o.

Martin Halámek