Zejména díky vynikajícím muzikantům, jejichž výkony do sebe zapadají jako domino. Jako prvního člena kapely si dovolím jmenovat samotného zakladatele a lídra Libora “Máču“ Matejčika, jehož kytarové riffy rozproudí ten správný adrenalin již v prvních tónech koncertu. Stejně tak v superlativech můžeme mluvit o baskytarovém mágovi Karlu Adamovi, jehož jméno dodnes zdobí profily takových kapel jako jsou Vitacit a Kreyson, které jsou propojeny i se jménem L. Matejčika.

Motorband se během posledního roku omladil o skvělého bicmana Stanislava Plisku, jehož dravost, tlak a zároveň zralý zkušený projev, můžete slyšet jak na koncertě Motorband, tak v divadelních představeních při Městském divadle v Brně.

Dalším z řad omladiny Motorband je 25letý kytarový drak Vojta Brázda, který se již na konkurzu na post kytaristy dokázal předvést coby bard ostřílený zkušenostmi. Poslední na mém seznamu je zpěvák a frontman kapely Petr Malý, jehož hlas dokáže neskutečným způsobem pohladit ženské srdce, stejně jako plně uspokojit uši metalových fans.

Slovo závěrem? Přijďte 6. března ve 20 hodin do olomouckého S Klubu, vezměte s sebou přátele, známé a nasajte s námi atmosféru kvalitního metalu v podání kapely Motorband, jehož předkapela pro tento večer je Porta Inferi, která již zaznamenala nemalé úspěchy na české rockové scéně.

Lenka Minsterová, vedoucí fan klubu a jedna z mnoha tisíců fans legendární skupiny Motorband