Návštěvníci se každoročně těší na originální téma plesu. Tím letošním byl styl Black and White. Černá a bílá neovládla jen oděvy návštěvníků a pořadatelů, tématicky bylo zaměřené také občerstvení. U vstupu byl hostům jako welcome drink nabídnut černý a bíly rum, ve výčepu teklo proudem černé a bílé (světlé) pivo.

Nechyběla ani domácí kuchyně, kde se návštěvníci mohli zakousnout do černého a bílého řízku. Samozřejmě se nejednalo o spálený nebo nedodělaný řízek, ale tématicky tak byly pojmenovány řízky vepřové a kuřecí. A všichni si na nich moc pochutnali.

Zlatým hřebem večera byla profesionální travestie show v podání olomouckých umělců Jennifer Mega a Dušica Marry. Jako předskokani této show se představili se svým vystoupením také členové našeho sboru, kteří byli od profíků k nerozeznání, vzhledem i tancem.

Připravena byla bohatá tombola, ve které bylo letos 108 cen, s první cenou sudem piva. Hosté se mohli na památku zvěčnit ve fotokoutku. K tomu všemu zahrála ostřílená skupina Kartágo.

Letošní ples SDH Bohuňovice je sice za námi, ale již teď začínáme připravovat ten příští. Návštěvníci se mají rozhodně na co těšit.

Zbyněk Cenkl
 starosta Sboru dobrovolných hasičů Bohuňovice