Večer přivítá také speciálního hosta, jehož identita zatím zůstává utajena. Vybraní DJs a komici ze stand-up skupiny Vtípečky se zelím.

Přesně takovou kombinaci slibuje akce Jokes & Bangers Vol. 1, která se uskuteční 29. září v olomouckém Underground Clubu. Svůj stand up zde předvedou Adam Korytář, Martin Černý, Ondřej Cabal a Lukáš Tomčal.

Focení přípravek na týmové kartičky - dívky SK Sigma Olomouc.
VIDEO: Dívky z SK Olomouc se fotily na týmové kartičky. Byly nadšené

„Do Olomouce se podíváme úplně poprvé. Navíc jsme také ještě nezkoušeli propojit stand up s hudbou. Těšíme se na to. Věříme, že to bude nezapomenutelný večer,“ říká jeden z účinkujících Ondřej Cabal.

Návštěvníky roztančí DJane Sassy, DJ-Ro, kterého mohou diváci znát z koncertů rapera Kapitána Dema, a další. Dorazí také speciální host, jehož identitu pořadatelé zatím neprozrazují. Lidé také budou moct ochutnat speciální drinky, které podnik nabízí jen pro tento večer.

Park Boheminium v Mariánských Lázních.
Čtenáři výletují: Park Boheminium v Mariánských Lázních aneb 75 zmenšenin

„Kapacita je omezená, proto s koupí lístků není radno otálet. Nejlevnější vstupenky v předprodeji jsou do vyprodání k dostání přímo v klubu nebo na portálu smsticket.cz,“ vzkazuje Underground Club na sociálních sítích.

Podnik se otevírá v 19 hodin. Program začíná ve 21 hodin. Vstupenky: ZDE