O její přízeň se ucházelo více než 100 fotografií. Z nich vybrali hodnotitelé složení se zástupců Olomouckého okrašlovacího spolku, Olomouckého kraje a Deníku pětici postupujících v obou kategoriích – Okno/ balkon/ terasa a Dům a blok domu.

„Rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Moc mě potěšilo, kolik lidí se zajímá o zvelebování svého okolí. Ať už jde o starší občany nebo malé zahradníky, především našemu spolku udělali ohromnou radost. Pozitivní ohlas soutěže je pro nás impulsem vymýšlet podobné aktivity i do budoucna,“ říká Richard Benýšek, zakladatel Olomouckého okrašlovacího spolku a jeden z porotců, který vybíral postupující finalisty.

Vy teď můžete vybrat vítěze ve druhé kategorii! Pro autory nejúspěšnějších snímků jsou připraveny atraktivní ceny v hodnotě až 10 000 Kč.

Podívejte se na fotografie a ohodnoťte je. Hlasujte právě teď! A nezapomeňte HLASOVAT I V 1. KATEGORII /NEJHEZČÍ OKNO/ BALKON/ TERASA ZDE:

Surfinie a renovované kolo po původních majitelích domu, Horka nad Moravou. Případnou výhru by soutěžící ráda věnovala na osázení vedlejší veřejné zahrádky, aby bylo náměstí v Horce nad Moravou zase o kousek krásnější.
HLASOVÁNÍ: Vyberte nejhezčí výzdobu v oknech a na terasách Olomouckého kraje

Hlasovat v naší anketě můžete do 11. září.