Stejně tak se děti těšily z výukového programu Život v pralese, který byl velkým dobrodružstvím pro všechny zúčastněné. Obě akce probíhaly v nové budově školky. Podívejte se na její nové prostory i snímky z obou akcí.

Nová adresa školky se nachází v nově vznikající lokalitě moderního bydlení Šantova, konkrétně na ulici Camiila Sitteho. Do školky dochází již čtyřicet dětí a o navýšení kapacity se jedná.

Ve stopách filmařů za příběhem Harry Pottera. Ve filmech si zahrálo i nádraží King Cross s legendárním nástupištěm 9 3/4.
Dvacet let s filmy o Harry Potterovi. Podívejte se na známá filmová místa

Součástí architektonicky zajímavé budovy je také vlastní zahrada, kterou na jaře příštího roku čeká konečná výsadba zeleně.

Školka se vzdělávacím programem sestaveným také na základě zkušeností ze zahraničí nabízí nejširší vzdělávací nabídku jako např. výuku anglického i německého jazyka, široký výběr tělovýchovných či uměleckých kroužků, výuku pomocí interaktivních tabulí a především snížené počty dětí ve třídách.

 Hlíva ústřičná a Penízovka sametonohá - zimní houby zdravotně prospěšné.
Listnaté stromy a pařezy kolem říčky Hloučeli a Romže vydávají zdravé houby

Zřetel je ve školce kladen také na diagnostiku nadání dětí. Mnoho malých absolventů v předchozích letech bylo také úspěšně přijato do tříd základních škol zaměřené pro nadané děti.

Ve školce budou moci rodiče s dětmi nalézt moderní interiéry a tři věkově rozdělené třídy.

David Žižlavský, ředitel

 Erasmus+ na Heyráku.
Aktivní učitelé ze ZŠ Heyrovského zvládli on-line výuku na středomořské Maltě