Pořadatelé vyzvali občany o zapůjčení vánočních výrobků a dekorací na výstavu, které přinášeli den předem. Proto na výstavě bylo vánoční cukroví upečené místními ženami, jak drobné perníkové cukroví, tak i perníkové chaloupky.

Výstavu doplňovaly různé vánoční dekorace i ruční práce. Každý účastník výstavy měl možnost si zakoupit vánoční dekorace od soukromých prodejců, kteří nabízeli široký sortiment zboží. Výstava trvala do 16 hodin. Bylo zajištěno bohaté občerstvení.

Krátké a zasněžené_Carlos de Carvalho – Autumn Leaves.
PAF Olomouc: Mikulášská nadílka filmů, hudby či kocoviny z přelomu milénia

Mnozí návštěvníci si z výstavy odnášely domů různé vánoční výrobky, jako svícny, věnce a dárky pro své nejbližší.

Akce byla organizována za dodržení aktuálních protiepidemických opatření v souvislosti s onemocnění Covid-19.

V 17 hodin byl na návsi rozsvícen vánoční strom.

Jan Teimer

Také jste navštívili nějakou adventní akci? Vyfoťte ji, zachyťte její atmosféru a podělte se o vaše snímky s ostatními čtenáři. Vaše fotografie rádi zveřejníme v tištěném vydání a také na webu v rubrice čtenář reportér. Pošlete nám také tipy na adventní akce ve vašem okolí, rádi je zveřejníme v našem adventním kalendáři akcí, který na našem webu budeme uveřejňovat a pravidelně aktualizovat. Vše posílejte na e-mail: tipy.morava@denik.cz. Děkujeme.

Vánoce 1987. Radost udělaly tehdy panenky, knížky i mašinka s vagonky.
RETRO: Blíží se advent. Zavzpomínejte s námi na Vánoce v časech minulých
Vilu manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930 navrhl architekt Ludwig Miese van der Rohe. Je zapsaná na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
Tajemství Skleněného pokoje. Slavná brněnská vila Tugendhatových bere dech