Vstupné 50 korun bylo velmi příznivé a organizátorům nelze nic vytknou. Na oběd jsem zašel do restaurace Fontána přímo v areálu výstaviště ve Smetanových sadech a byl jsem rovněž spokojen jak s kvalitou, tak i cenami.

Pak jsem se šel podívat na Tržnici a do Botanické zahrady v Přilehlých Bedřichových sadech, kde již všechno kvetlo. Naskýtal se fantastický pohled na druhy rostlin a rozmanitou škálu barev.

V neděli 4 června jsem navštívil ZOO Olomouc, kde byl připraven na Den dětí program, při kterém děti plnily různé úkoly a pak byli odměněni.

Na oběd jsem zašel do restaurace u Maci poblíž ZOO. Na kvalitu jídla a prostředí si rovněž nemohu stěžovat a byl jsem mile překvapen i cenami.

Na závěr jsem ještě navštívil Pivní lázně poblíž náměstí Republiky v Olomouci. Rovněž jsem byl velmi spokojen, a to jak s cenami tak i kvalitou jídla.

Odjížděl jsem s pocitem dobře naplněného víkendu a nebyla to moje poslední návštěva Olomouce. Použil jsem přímý vlak SC Pendolino. Odjížděl jsem z Olomouce v 8:14 hodin a v Plzni jsem byl již v 11:58. Tj. necelé 4 hodiny jízdy.

Jaroslav Míka,
Klatovy