Získal titul s Baníkem, zažil euforii v Turecku i slavné tažení na Euru 2004. Právě tam se Heinz zapsal do paměti nádherným přímákem proti Německu, který trefil přímo do šibenice. A že má techniku zmáknutou i ve svých čtyřiačtyřiceti letech, dokonale prokázal i při střelách na břevno.

Z pěti pokusů cinkly hned tři! V přímém souboji tak vyzrál na redaktora Deníku a amatérského fotbalistu Michala Muzikanta. Podívejte se.

Challenge Deníku: Michal Muzikant | Video: Deník

A teď je tu příležitost také pro vás. Natočte během léta sebe, spoluhráče, kamaráda, syna (dceru). Ukažte, jak to umíte s balonem. Trefíte se pětkrát z pěti pokusů? Mimochodem, i Ronaldo nebo Messi někdy minou…

Jak soutěžit?
Video s maximální velikostí 35 MB pošlete do 31. srpna 2022 na adresu challenge@denik.cz. Do předmětu e-mailu napište Výzva-Heinz a připojte svoje kontaktní údaje (jméno a příjmení). Odborná porota vybere ze všech výzev letního seriálu nejoriginálnější video, jehož autor(ka) se může těšit na hlavní cenu - luxusní víkendový pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově. Dalších pět výherců získá po dvou vstupenkách na zápas české fotbalové reprezentace s Portugalskem. Výsledky budou oznámeny 5. září.