Jógová praxe
KDY: sobota od 9 hodin
KDE: Centrum pohybu, Olomouc
ZA KOLIK: 400 korun

Přijďte si v sobotu zacvičit fyziopowerjogu do olomouckého Centra pohybu. Těšit se můžete na 150 minut jógové praxe a 30 minut coffe break. Kapacita sálu je omezená, rezerevaci můžete provést prostřednictvím emailu: fyziopoweryoga@gmail.com nebo na telefonním čílse 728 306 248.

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Svatba nanečisto
KDY: sobota od 10 hodin
KDE: Galerie Šantovka, Olomouc
ZA KOLIK: zdarma

Nezmeškejte 5. ročník svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který vypukne druhou lednovou sobotu v olomoucké Galerii Šantovka. Akce bude rozdělena do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby a zboží různé firmy a část programovou, kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. Těšit se můžete také na květinovou či kadeřnickou show. Akce je vhodná jak pro budoucí novomanžele a jejich rodiny, tak pro obdivovatele krásy a elegance.

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Tříkrálový ples dobré vůle
KDY: sobota od 19 hodin
KDE: RCO, Olomouc
ZA KOLIK: 250 korun do hlavního sálu, 200 korun v postraních sálech

Užijte si 28. ročník Tříkrálového plesu, který se uskuteční v olomouckém RCO, v sobotu od 19 hodin. K tanci a poslechu zahrají New Street Band a Jamr's. Těšit se můžete na na návštěvu tří králů, ale i na zajímavá předtančení. Nebude chybět ani tombola plná zajímavých cen.

close Tříkrálový ples v Olomouci. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Městský bál
KDY: sobota od 19 hodin
KDE: pavilon A, Výstaviště Flora, Olomouc
ZA KOLIK: 690 korun

V rámci večera vystoupí Boom Band Jiřího Dvořáka, Miro Žbirka či Monika Absolonová. Těšit se můžete i na moderátory Soňu Šulákovou a Mira Nogu. Užijte si další ročník oblíbeného Městského bálu.

close Městský bál na Floře. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Pohádka Terezka a kouzelné autíčko
KDY: sobota od 10 hodin
KDE: Divadlo Tramtarie, Olomouc
ZA KOLIK: 150 korun

Malé Terezce se stane hrozná věc. Ztratí se na školkovém výletě. A co hůř, ztratí se spolu se svou největší nekamarádkou Emou. Ale co teď? Jak se dostanou včas do školky, když už je autobus pryč? Ještě že nakonec objeví kouzelné žluté autíčko, které se umí zvětšovat. A tak holky sednou za duhový volant a vyrazí na cestu, během které zažijí nejedno veselé dobrodružství. Po představení bude přichystán fotokoutek a výtvarné dílničky. Vhodné pro děti od tří let.

close Pohádka v Divadle Tramtarie. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Pohádkový karneval
KDY: neděl od 15 hodin
KDE: Záložna - Velký sál, Litovel.
ZA KOLIK: 30 korun

Užijte si se svými ratolestmi Pohádkový dětský karneval s Ivo Opletalem, který vypukne v neděli od 15 hodin v Litovli. Těšit se můžete na fotokoutek, na opičky Fifi a Olu, taneční vystoupení, soutěže a odměny. 

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in