„Čeká nás další kvalitní soupeř, který není ve hře o postup náhodou. Chorvatsko je basketbalová země a sestava Dubravy to potvrzuje. Ale my už jsme v Alpe Adria Cupu odehráli dobré zápasy, na které chceme navázat a zůstat ve hře o postup,“ řekl trenér Andy Hipsher.

Tabulku skupiny B vede s přehledem rumunský Temešvár, druhá je s jednobodovým náskokem před Olomoucí Dubrava, Hanáci mají ale zápas k dobru. Šanci zahrát si o vítěznou trofej má stále i Kolín a Vídeň. Soupeře na druhém a pátém místě od sebe dělí jen dva body.

„Těch variant je stále hodně. Po tomto kole bude situace mnohem čitelnější. Nechceme o ničem spekulovat a soustředíme se na vlastní výkon. Je to jednoduché. Když vyhrajeme, budeme mít vše ve svých rukách. Věříme, že nás fanoušci přijdou podpořit,“ uvedl při pohledu na tabulku prezident klubu a sportovní manažer Michal Pekárek.

Úspěšná tenistka z Valašska Linda Nosková nyní v Austrálii ohromuje svět. Palce ji drží i doma - rodiče Ivana a Drahoš.
Maminka tenistky Noskové o začátcích, podpoře i slávě. Je to bomba!

Vzhledem k výsledku prvního vzájemného zápasu se dá očekávat vyrovnaný souboj. V Chorvatsku hráči Redstonu vyhráli 91:88, protože trojkový pokus domácího Karahodžiče v poslední vteřině skončil jen na obroučce.