TEXT: BK Redstone Olomoucko

„Soupeř má řadu mladých a šikovných hráčů, je to hladový tým, který hraje rychle a agresivně. V posledním kole nadstavby dokázal porazit Opavu, což vypovídá o jeho kvalitě. Pro nás je důležité, že jsme USK dokázali v základní části dvakrát porazit, současně si ale musíme uvědomit, že všem začíná nová soutěž a zápasy vyřazovací části budou jiné. Série bude rychlá, musíme být koncentrovaní od první minuty. Teď už se není na co šetřit. Do zápasu dáme všechny síly a pokusíme se získat první bod, který by nás dostal do velké výhody,“ plánuje trenér Olomoucka Andy Hipsher.

S koučem souhlasí i kabina, která je připravena porvat se o průnik mezi nejlepších osm týmů elitní domácí soutěže. „Folimanka je specifická hala, ale i v ní se dá hrát. Budeme mít velkou motivaci, protože postup do čtvrtfinále by pro nás byl úspěch. V ideálním scénáři bychom chtěli vyhrát v Praze a sérii ukončit už ve druhém utkání doma,“ přibližuje uvažování hráčů křídelník Erik Klepač.

Konšel, Ivan Horák
FOTO: Leher dojel na Valašské rally čtrnáctý, Konšel s Ivanem Horákem nedojeli

Po utkání v Praze bude série pokračovat už v pátek v 18 hodin v olomoucké Čajkaréně, případný třetí zápas by se hrál v neděli znovu na půdě USK.