U orloje se bude skákat na kole přes bagr, k tomu bar a koncerty

Olomouc – Již podruhé změří své síly v historickém centru města Olomouce soutěžící v závodu Town trial Olomouc 2011. Akce se koná v pátek 20. května a startuje na Horním náměstí v pravé poledne.

19.5.2011

Biketrial na Horním náměstí v OlomouciFoto: DENÍK/Petra Opletalová

„Závodu se zúčastní česká špička, ale i jezdci z Polska či Slovenska. Diváci se mohou těšit na závodníky, jako je David Herka nebo Vašek Kolář, pětinásobný mistr světa,“ informoval za organizátory Michal Prucek.

Závod začíná ve 12 hodin a diváci se mohou těšit na skoky přes bagr, auta, kontejnery a další speciální překážky.

Večerní program pak zpestří exhibice ve freerunu a také koncerty kapel No distance paradise a Nil.

Na místě nebude chybět ani bar a stánek s grilovanými pochoutkami.

Most na Velkomoravské ulici je kompletně průjezdný

Část mostu na Velkomoravské ulici je od pondělního rána opět průjezdná. Dělníci na mostě dokončili opravy v neděli večer a pro řidiče tak skončila více než čtyři měsíce trvající uzavírka.

Vesnicí roku v Olomouckém kraji je Vápenná, třetí skončily Haňovice

Olomoucký kraj - Klání Vesnice roku v Olomouckém kraji zná vítěze. Byli vyhlášeni dnes dopoledne. Zlatou stuhu za první místo v soutěži získala obec Vápenná na Jesenicku.

Mr. Steak: Gastronomický boom? Olomouc teď dává zbytku republiky na frak

Mr. Steak. Přezdívka Michaela Solničky hovoří sama za sebe. Prošel kurzem u jednoho z nejpopulárnějších světových kuchařů Jamieho Olivera, dlouhá léta vařil v zahraničí.

Olomoucký půlmaraton 2017 - VELKÁ FOTOGALERIE. Najdete se?

Tisíce amatérských i profesionálních běžců zaplnily v sobotu ulice Olomouce. Osmý ročník Olomouckého půlmaratonu si nenechalo ujít 6 200 závodníků z devětačtyřiceti zemí, dalších 3 600 závodníků odstartovalo v nesoutěžním rodinném běhu.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?